مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی جمهوری چک - آلمان
جمعه, 10 شهریور 1396 ساعت 13:25
پیش بازی جمهوری چک - آلمان
دو تیم جمهوری چک و آلمان، امشب در ورزشگاه ادن آره نا شهر پراگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، در فاصله چهار هفته مانده به پایان دیدارهای مقدماتی جام جهانی، آلمان که شانس خوبی برای قطعی کردن صعودش به عنوان صدرنشین دارد، امشب مهمان جمهوری چک در پراگ خواهد بود. ژرمن ها با 18 امتیاز از 6 بازی خود صدرنشین هستند و به دنبال ثبت رکورد پیروزی در تمامی رقابت های مرحله مقدماتی خواهند بود.

در صورت پیروزی شاگردان لوو مقابل جمهوری چک، صعود آنها به جام جهانی قطعی خواهد شد ولی مطمئنا هدفی که یواخیم لوو برای شاگردانش تعیین کرده، فراتر از صعود به جام جهانی است. در حقیقت سرمربی آلمانی می‌خواهد در مقدماتی جام جهانی رکورد شکنی کند و روند پیروزی های تیمش در بازی های پیش رو که بازی های دشواری نیز نیستند حفظ شود.

در سوی دیگر جمهوری چک با 9 امتیاز در رده سوم گروهش قرار گرفته و 4 امتیاز با تیم دوم یعنی ایرلند شمالی فاصله دارد. آنها برای اینکه بتوانند شانس صعودشان به دور بعد را حفظ کنند، به کسب امتیاز در این دیدار خانگی نیاز دارند، هر چند که قطعا کار ساده ای پیش روی آنها نخواهد بود.

مانوئل نویر و جروم بواتنگ، غایبان بزرگ آلمان برای این دیدار خواهند بود ولی ژرمن ها جانشین های خوبی برای این دو ستاره خود در اختیار دارند که در غیاب آنها نیز ضربه ای به تیمشان وارد نشود.