مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منچستر‌یونایتد 1 - کلوپ آمریکا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طلسم کریم و رکورد سیدجلال؛ یادگاری از سئول!
جمعه, 10 شهریور 1396 ساعت 10:44
طلسم کریم و رکورد سیدجلال؛ یادگاری از سئول!
سیدجلال بیشتر از بقیه ملی پوشان مقابل کره به میدان رفته و کریم انصاری فرد از زمان ورود کی روش، مقابل این تیم شرق آسیا بازی نکرده!

به گزارش "توپ 90"، حسینی امروز روی نیمکت، هنرنمایی پورعلی گنجی و انصاری را به نظاره نشست تا شمار بازی های ملی اش روی 110 بماند. کاپیتان تیم ملی کشورمان 9 بار مقابل کره جنوبی بازی کرده و از این حیث، با اختلاف از دیگر ملی پوشان پیش است. او این فصل در تیم باشگاهی هم اغلب به دلیل مصدومیت نیمکت نشین بوده اما با این وصف، مورد اعتماد کارلوس کی روش است و امیدوارانه تا جام جهانی تلاش خواهد کرد تا دومین جام جهانی را هم در 36 سالگی تجربه کند.

از آن طرف کریم انصاری فرد، بار دیگر روی نیمکت مهاجم تیم المپیاکوس با وجود درخشش در تیم باشگاهی هم، نیمکت نشین گوچی و طارمی بود اما نمیتوان گفت کیفیت مهاجمان اختلاف فاحش باهم دارد. آزمون، طارمی، گوچی و انصاری فرد هریک مهاجمانی با کیفیت هستند که پس از مدت ها، ترافیک جالبی را در خط حمله تیم کشورمان به وجود آورده اند. نباید فراموش کرد بازیکنانی مثل کاوه رضایی هم پشت خط ایستاده اند تا در صورت لغزش، به لباس تیم ملی برسند.

اما نکته جالب برای کریم انصاری فرد این که او در دوران کارلوس کی روش هرگز در مقابل کره به میدان نرفته. چه در مقدماتی 2010؛ چه در بازی های دوستانه و چه در بازی اخیر.