مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیورپول 1 - دورتموند 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش: قدم بعدی حفظ رکوردهاست
جمعه, 10 شهریور 1396 ساعت 10:43
کی‌روش: قدم بعدی حفظ رکوردهاست
کارلوس کی روش می گوید که در مقابل کره جنوبی یکی از جوان ترین  تیم های خود را در مرحله ی مقدماتی راهی میدان کرده و نگاهش، آماده سازی برای حضور در جام جهانی بوده است. 

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش در پیام خود آورده است : « ما باید به کاری که این تیم در زمین مسابقه انجام می دهد، احترام بگذاریم.

دنیا فهمید که بازیکنان ما بدون حمایت، امکانات و وجود شرایط مناسب به چه موفقیتی دست پیدا کرده اند و این در حالی است  که شناخت  زیادی در ایران از طرف کسانی که باید این کار را انجام دهند، از عملکرد تیم ملی وجود ندارد. امیدوارم جهان بتواند این قهرمانان را شناسایی کند؛ چرا که آنها سخت کار می کنند، کیفیت بالایی دارند و یک تیم واقعی هستند! آنها قهرمانان امشب ما در سئول بودند، به خصوص در نیمه ی دوم که بعد از 10 نفره شدن، حتی سخت تر و پرتلاش تر از قبل به همکاری خود ادامه دادند. این عملکرد فوق العاده بود و آنها کاری کردند که احساس غرور و افتخار زیادی داشته باشم. ما در مقابل تیم ملی کره جنوبی یکی از جوان ترین ترکیب های خود را در مرحله ی مقدماتی جام جهانی تجربه کردیم و همچنین این دیدار اولین حضور ملی برای دو بازیکن جدید تیم بود ( روزبه چشمی و محمد انصاری). بله ما در مقابل کره بازی کردیم، اما در حال آماده سازی خود برای جام جهانی 2018 روسیه هم بودیم! حالا به جنگیدن برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود  و همچنین رکورد گل نخوردن ادامه می دهیم و حالا ما با همین نگرش با تیم ملی سوریه بازی خواهیم کرد؛ زیرا همانطور که گفتم هنوز چیزی برای جشن گرفتن نداریم.