مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 24 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فینال تنیس ویمبلدون 2018 جکوویچ - اندرسون

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش؛ مشت به جای مشت(گزارش تصویری)
پنجشنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 20:58
کی‌روش؛ مشت به جای مشت(گزارش تصویری)
زیباترین صحنه بازی بعد از سوت پایان داور استرالیایی رقم خورد جایی که پیرمرد شکست ناپذیر پرتغالی شادی اش را در وسط زمین به رخ کره ای ها کشید.

به گزارش "توپ 90"، ایران باز هم با هدایت کارلوس کی روش به کره جنوبی نباخت. حتی تشریفاتی بودن بازی هم تاثیری در انگیزه های مرد پرتغالی نداشت تا او با تیم شایسته ای که ساخته مقابل رقیب سنتی خم به ابرو نیاورد؛ حتی با وجود یک یار کمتر آن هم در جو وحشتناکی که بیش از 65هزار کره ای قرمزپوش در ورزشگاه جام جهانی سئول رقم زده بودند. 


کی روش خوب می دانست این بازی در کنار تشریفاتی بودن از بسیاری نکات دیگر برای ایرانی ها حائز اهمیت است از همین رو هرچه در توان داشت گذاشت تا بازنده از زمین بیرون نیاید. او حالا به معنای واقعی کلمه کابوسی است برای کره ای ها تا وقتی نام کی روش به میان می آید مو به بدنشان سیخ شود. طلسم ناکامی های ببرهای شرق مقابل یوزهای ایرانی همچنان پابرجا ماند تا حالا آنها روزهای پر ازاسترس و کابوس واری در راه جام جهانی تجربه کنند. 


کی روش امروز بعد از سوت پایان داور استرالیایی به قدری خوشحال بود که با مشت های گره کرده درست مثل 4 سال پیش مقابل کره ای ها  شادی خود را به رخ کشید. دویدن های او در مستطیل سبز ورزشگاه جام جهانی باعث شد تا یک بار دیگر تماشاگران حاضر در ورزشگاه ساکت و  مبهوت شاهد شادی مردی باشند که شادی را از آنها ربوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌ها امیرحسین خیرخواه-سئول