مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مظفری زاده: اخراج عزت اللهی درست بود
پنجشنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 20:58
مظفری زاده: اخراج عزت اللهی درست بود
کارشناس داوری اخراج سعید عزت اللهی را درست ترین تصمیم داوربازی ایران و کره تشخیص داد.

به گزارش "توپ 90"، سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال در مورد عملکرد پیتر گرین داور استرالیایی دیدار ایران و کره جنوبی گفت: داور خوش قامت استرالیایی با سوت های پرتعداد خود در ده دقیقه ابتدایی بازی به خوبی توانست فضای هیجانی بازی را کنترل کرده و مدیریت بازی را در دست بگیرد.


وی افزود: تکل خطرناک پورعلی گنجی در دقیقه 10 به درستی با کارت زرد جریمه شد. ضمن اینکه جاگیری و هماهنگی درست تیم داوری باعث شد خطای محمد انصاری مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در دقیقه 14 به درستی بیرون از محوطه جریمه اعلام شود. 


مظفری زاده  برخورد توپ با دست هافبک تیم ملی کشورمان در نیمه اول را هند ندانست و گفت: در دقیقه 20 عزت اللهی که برای دفع توپ اقدام کرده بود در محاسبات خود دچار اشتباه شد و در محوطه جریمه ناخواسته توپ به دستش برخورد کرد که تصمیم داور برای ادامه مسابقه کاملا صحیح بود. 


وی ادامه داد: گرین بهترین تصمیم خود را در دقیقه 53 گرفت و خطای فاحش و غیر حرفه ای سعید عزت اللهی را با کارت قرمز جریمه و او را از زمین بازی اخراج کرد. حالا عزت اللهی باید منتظر بماند و ببیند که کمیته انضباطی AFC جریمه های بیشتری را نیز برای این حرکت در نظر خواهد گرفت یا نه؟ 


مظفری زاده در پایان گفت: دقیقه 77 اشتباه داور استرالیایی در پشت جریمه تیم ملی ایران باعث شد خطایی را از روزبه چشمی اعلام کرده و یک ضربه آزاد را به کره ای ها تقدیم کند که با خوش شانسی این داور تیم ملی از این اشتباه او متضرر نشد. در مجموع می توان گفت پیتر گرین در این بازی پربرخورد عملکرد خوبی از خود ارایه داد.