بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مربی کره :کی روش ما را نمی شناسد، می بریم
چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 14:54
مربی کره :کی روش ما را نمی شناسد، می بریم
شین تای یونگ، سرمربی تیم ملی کره معتقد است که آنها در دیدار پیش رو مقابل ایران پیروز خواهند شد زیرا ایران اطلاعات درستی از تیم جدیدی که او شکل داده در دست ندارد.

به گزارش "توپ 90"، کره جنوبی در حال حاضر در رده 49 جهان قرار گرفته و به مصاف ایرانی می‌رود که در رده 24 قرار دارد. ایران در حال حاضر صدرنشین گروه A است و به عنوان دومین تیم پس از برزیل راهی جام جهانی شده و دو بازی پایانی برای تیم ملی تشریفاتی هستند. با این حال کره برای صعود به جام جهانی نیاز به کسب پیروزی در دیدار فردا دارد و حال شین تای یونگ مدعی شد که تیمش شانس بیشتری برای کسب پیروزی خواهد داشت.

او گفت:" ما تمام بازی های ایران در مقدماتی جام جهانی را آنالیز کرده ایم ولی من معتقدم که آنها اطلاعات زیادی از ما ندارند و همین موضوع برگ برنده ماست. بازیکنان ما انگیزه و تمرکز بالایی برای کسب پیروزی دارند بنابراین بازی خوبی را شاهد خواهیم بود."

کره به دنبال نهمین صعود پیاپی خود به جام جهانی است و در صورتی که آنها ایران را شکست دهند و چین، ازبکستان را ببرد، صعودشان قطعی خواهد شد ولی در غیر این صورت، سرنوشت آنها به دیدار نهایی مقابل ازبکستان در تاشکند گره خواهد خورد.

یونگ ادامه داد:" همه در تیم ما می‌دانند که باید ایران را شکست دهیم. دقایق سختی را مقابل ایران در گذشته سپری کرده ایم ولی این بار می‌خواهیم اوضاع را تغییر دهیم."

کره از هفته گذشته با 16 بازیکن تمرینات خود را شروع کرد و با اضافه شدن لژیونرها، از روز دوشنبه با تیم کامل خود تمرین کرده است. یونگ 26 نفر را به اردو دعوت کرده و قرار است که نام 3 نفر از بین آنها خط بخورد. این در حالیست که حضور کی سونگ یئونگ، مدافع سوانسی به علت مصدومیت در هاله ای از ابهام قرار دارد و هوانگ هی چان، بازیکن سالزبورگ و سونگ هئونگ مین، مهاجم تاتنهام نیز دچار مشکل هستند.

یونگ ادامه داد:" فردا مشخص می‌شود که چه بازیکنانی در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت. متاسفم که نمی‌توانم مقابل رسانه ها در این رابطه صحبت کنم زیرا به نظرم اگر چیزی درباره تاکتیک هایمان نگویم، ایران فردا دچار مشکل خواهد شد. ایران قدرت فیزیکی بالایی دارد و روی ضربات شروع مجدد خوب کار می‌کند. به نظرم اگر روی یک یا دو مورد کار کنیم، پیروزی آسانی کسب خواهیم کرد."