بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لی سونگ وو دومین لژیونر کره‌ای تاریخ سری A
چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 13:54
لی سونگ وو دومین لژیونر کره‌ای تاریخ سری A
در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا ستاره جوان و کره ای باشگاه بارسلونا با قراردادی دو ساله راهی سری A ایتالیا شد.

به گزارش "توپ 90"، لی سونگ وو ستاره زیر 20 سال کره ای ها که در عضویت باشگاه بارسلونا بود و بسیاری از او به عنوان پدیده جدید فوتبال کره نام می برند در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی با توافق دو باشگاه اسپانیایی و ایتالیایی سر از سری A در آورد تا برای هلاس ورونا به میدان برود.


بنا به ادعای اسکای ایتالیا باشگاه ورونا با پرداخت مبلغی در حدود 1.2 میلیون دلار برای دو سال این بازیکن 20 ساله کره ای را به خدمت گرفت تا لی سونگ وو بعد از این قرارداد بار دیگر در مسیر بازگشت به بارسلونا قرار بگیرد.


لی سونگ وو با این قرارداد به دومین لژیونر تاریخ کره در رقابت های کالچو ایتالیا تبدیل شد چون پیش از او آن یوانگ هون در سال 2000 با امضای قرارداد با باشگاه پروجیا در این رقابت ها به میدان رفته بود.  این بازیکن که در جام جهانی جوانان 2017 کره با پیراهن شماره 10 برای ببرها به میدان رفته بود علاوه بر ورونا از دیناموزاگرب،دورتموند و فیورنتینا هم پیشنهاد داشت اما بارسا ترجیح داد او را به ورونا واگذار کند.