بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی رئال مادرید 3 - آس‌رم 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره آلمانی جانشین نیمار در ترکیب بارسلونا می شود
چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 01:24
ستاره آلمانی جانشین نیمار در ترکیب بارسلونا می شود
ممکن است در صورت ناکامی در جذب کوتینیو، بارسا به سرعت برای خرید ستاره جوان تیم ملی آلمان وارد عمل شود.

 

به گزارش "توپ 90"، با توجه به اینکه فرصت زیادی تا پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی نمانده است، مدیران بارسا به شدت برای تقویت تیم خود تلاش می کنند و حالا یکی از نام های مطرح شده برای اضافه شدن به ترکیب این تیم، لئون گورتزکا هافبک خلاق و جوان تیم ملی آلمان و باشگاه شالکه است که می تواند به جای کوتینیو جذب ترکیب آبی و اناری ها شود.

موندو دیپورتیوو ادعا کرد که رابرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسلونا هفته گذشته شاهد نمایش درخشان گورتزکا در ترکیب شالکه برابر لایپزیش بوده است و ممکن است این ستاره جوان که در ترکیب آلمان هم نمایش فوق العاده ای در جام کنفدراسیون ها داشت به سرعت به نوکمپ انتقال پیدا کند.

قرارداد گورتزکا در تابستان سال آینده به پایان می رسد و علیرغم اخباری که در مورد احتمال انتقال رایگان او به بایرن مونیخ بعد از پایان قرارداد وجود داشت، خود گورتزکا این شایعات را رد کرد.

بایرن در سالهای اخیر ستارگان زیادی مانند لواندوفسکی و سباستین رودی را به این طریق جذب کرده، اما با توجه به تمایل شالکه به فروش گورتزکا به تیمی خارج از بوندسلیگا، بارسا می تواند در روزهای آتی به سرعت انتقال این بازیکن را قطعی کند.

روند مذاکرات بلوگرانا با کوتینیو به بن بست خورده و این تیم نمی خواهد بازار تابستانی را بدون جذب یک هافبک خلاق به پایان برساند.