مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 18 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی گنگام 1 - پاری سن ژرمن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش جنگ روانی را ادامه می دهد!
سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 14:10
کی روش جنگ روانی را ادامه می دهد!
تیم ملی ایران و کره که روز پنجشنبه در مقدماتی جام جهانی به مصاف یکدیگر می‌روند، تمرین های امروز خود را کنسل کرده و در سالن تمرین کردند.

به گزارش "توپ 90"، در روز اول تمرینات، قرار بود تیم ملی ایران در ورزشگاه پاژو و در ساعت 6، تمرینات خود را شروع کند. با این حال بارش باران شروع شد و تا زمان تمرین نیز ادامه داشت؛ تا جایی که تیم ملی در ساعت 4 اعلام کرد که تمرین خود را لغو کرده اند. سخنگوی تیم ملی در این رابطه گفت:" بازیکنان جدیدی به تیم ما اضافه شده اند و قصد داریم تمرینات خود را در سالن مسقف انجام دهیم و سپس در هتل میفیلد در سئول، یک جلسه بررسی مسائل تاکتیکی را برگزار کنیم."

کارلوس کی روش و تیم ملی ایران، روز بیست و ششم آگوست (چهارم شهریور) وارد کره شدند ولی تنها کی روش و بازیکنان شاغل در لیگ ایران از آن روز در اردو حضور داشتند و باقی بازیکنان در روزهای بعد به اردو اضافه شدند. ایران در روز بیست و هفتم آگوست (پنجم شهریور) در ورزشگاه اینچئون و در روز بیست و هشتم آگوست (ششم شهریور) در ورزشگاه پاجو تمرین کرد.

در اولین جلسه تمرینی در اینچئون، کی روش نارضایتی خود را از امکاناتی که کره در اختیار تیم ملی ایران گذاشته بود، ابراز کرد و گفت:" این بهترین ورزشگاهی نبود که کره می‌توانست در اختیار ما قرار دهد"؛ ولی  او روز بعد در ورزشگاه پاجو، شرایط را "بی نقص" خوانده بود.

با این حال، او در فیس بوکش، جنگ روانی را ادامه داد و با انتشار دو عکس از زمین تمرین تیمش، به شرایط اعتراض کرد و نوشت:" ما در هر شرایطی بهترین عملکرد را خواهیم داشت."