مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرونده نقل و انتقالات برای رئال بسته شد
سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 14:10
پرونده نقل و انتقالات برای رئال بسته شد
روزنامه مارکا گزارش داد که رئال مادرید در 3 روز باقیمانده از نقل و انتقالات، خریدی انجام نخواهد داد.

به گزارش "توپ 90"، فلورنتینو پرز و زین الدین زیدان برای همه روشن کردند که خریدی انجام نخواهد شد و رئال با همین تیم برای فصل آینده آماده می‌شود. در حقیقت با توافقی که بین زیدان و باشگاه صورت گرفته، رئال قصد خرید بازیکن جدیدی را ندارد و حتی در این مدت تلاشی برای به خدمت گرفتن امباپه نیز نکرده است. در حقیقت هر چیزی که ممکن بود تمرکز تیمش را به هم بریزد، از تیم دور شده است.

این تفکر درست مثل فصل گذشته است. زیدان معتقد است که بازیکنان فعلی تیم به اندازه کافی بازی خواهند کرد و کیفیت لازم را برای اینکه رئال در تمام جام ها بجنگد، دارند. با این حال دیدار با والنسیا کمی اوضاع را برای زیدان به هم ریخت.

غیبت راموس، واران و وایه خو، سه مدافع رئال، عملکرد ضعیف بیل و بنزما و در نهایت تساوی رئال مقابل والنسیا باعث شده تا هواداران به این فکر بیفتند که شاید تیم نیاز به تقویت دارد. باشگاه و مربی به طور کامل پشت بیل و بنزما هستند و از آنها حمایت می‌کنند، در مورد غیبت مدافعان نیز زیدان معتقد است که این موضوع، یک اتفاق عادی نیست و قرار نیست که در طول فصل هم دائم تکرار شود.

همچنین زیزو معتقد است که تیم او ضعیف نشده و نیازی به شماره 9 جدیدی ندارد. بورخا مایورال که جای ماریانو را پر کرده، در طول فصل بازی خواهد کرد و زیدان شکی در توانایی های گلزنی او ندارد؛ هرچند که مقابل والنسیا نتوانست کاری کند.