مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسمی: نبی کیتا به لیورپول پیوست
سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 14:10
رسمی: نبی کیتا به لیورپول پیوست
باشگاه لیورپول تایید کرد که نبی کیتا، هافبک لایپزیش با این تیم به توافق رسیده و از تابستان آینده به جمع بازیکنان این تیم اضافه خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، دقایقی پیش باشگاه لیورپول در حساب‌های کاربری خود در شبکه های اجتماعی، انتقال کیتا را تایید کرد. قرمزها تلاش زیادی برای جذب نبی کیتا انجام دادند ولی با این وجود، لایپزیش با انتقال او در تابستان جاری موافقت نکرد تا دو طرف در نهایت به این توافق برسند که ستاره جوان، از فصل آینده به لیورپول بپیوندد.

کیتا در مصاحبه با سایت باشگاه لیورپول گفت:" خیلی خوشحالم که این توافق را که باعث انتقال من به باشگاه لیورپول در تابستان آینده است، اعلام می‌کنم. از اینکه بخشی از این پروژه بزرگ هستم، بسیار خوشحالم. تعهد من به لایپزیش در مدت زمان باقی مانده دقیقا مثل گذشته است. من تمام تلاشم را برای پیراهنی که به تن می‌کنم انجام می‌دهم و این تا به صدا درآمدن سوت پایان آخرین بازی ام ادامه خواهد داشت. حالا که تکلیف آینده ام مشخص شده، با تمرکز و آسودگی خاطر می‌توانم برای لایپزیش و اهدافش در فصل پیش رو بجنگم. تا فصل آینده به باشگاه جدیدم بپیوندم. تا آن موقع هوادار آنها نیز خواهم بود."

گفته می‌شود لیورپول برای این انتقال، 48 میلیون پوند هزینه کرده است.