مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو و دیدار با منتقد قدیمی (عکس)
سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 08:37
برانکو و دیدار با منتقد قدیمی (عکس)
پرسپولیس دیروز در دیداری دوستانه میزبان تیم دسته دومی خوشه طلایی بود، تیمی که هدایت آن برعهده پرسپولیسی سابق و منتقد قدیمی برانکو ایوانکوویچ است.

به گزارش "توپ 90"، ناصر ابراهیمی 77 ساله که سابقه حضور روی نیمکت شاهین به عنوان سرمربی و حضور در تیم ملی و پرسپولیس به عنوان دستیار علی پروین را دارد، همچنان به مربیگری ادامه می دهد و در تلاش برای پرورش بازیکنان جوان است. تیم ابراهیمی در حالی دیروز با پرسپولیسِ برانکو دیدار کرد که خاطرات زیادی از او و رابطه اش با برانکو ایوانکوویچ در اذهان است.

ابراهیمی که سابقه 3 دوره حضور در پرسپولیس را دارد، در زمان حضور بلاژ و برانکو در تیم ملی، از منتقدان سرسخت آن ها بود و حتی صعود بی دردسر به جام جهانی 2006 هم نتوانست آتش انتقادات او نسبت به ایوانکوویچ را خاموش کند.


منتقد سابق برانکو و دستیار  اسبق پروین دیروز بار دیگر در اردوی پرسپولیس حضور داشت و شکستی قابل پیش بینی خورد اما بیش از نتیجه بازی، عکس یادگاری با برانکو در حاشیه مسابقه توجه ها را به خود جلب کرد و به نوعی یادآور خاطرات بود.


این مربی کهنه کار فوتبال کشورمان، دقایقی را هم در کنار کریم باقری و محمود خوردبین سپری کرد. در دوران حضور او روی نیمکت پرسپولیس، باقری هافبک دفاعی جوان سرخ ها بود و محمود خوردبین هم البته با چهره ای جوان تر اما با سمت فعلی، در باشگاه فعالیت می کرد.