بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حرف‌های جذاب کیانی از پیشرفت در زندگی و فوتبال
سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 08:37
حرف‌های جذاب کیانی از پیشرفت در زندگی و فوتبال
کاپیتان تراکتورسازی صحبت‌های جالبی درباره شرایط سختی که در زندگی متحمل شد تا در فوتبال پیشرفت داشته باشد، عنوان کرد.

به گزارش "توپ 90"، مهدی کیانی در گفت‌وگوی حضوری با برنامه نود اظهار کرد: وقتی به تراکتور رفتم، هشت سال بود تیم لیگ برتری نمی‌شد ولی با حمایت تماشاگران و با کمک کمالوند و دستیارانش بازی‌های خوبی انجام دادیم و به لیگ برتر صعود کردیم.


او ادامه داد: از همان قدیم به هواداران تراکتور قول دادم که آنها را تنها نمی‌گذارم و افتخار نوکری به مردم خوب آذربایجان را طی سال‌های گذشته داشتم.


کاپیتان تراکتورسازی اضافه کرد: عشق به فوتبال داشتیم و در زمین خاکی بازی می‌کردیم تا پیشرفت کنیم؛ ابتدا زیر نظر جعفری و مختاری‌فر کار کردم و در بعد از نوجوانان استقلال جنوب، برای خدمت سربازی به صباباتری رفتم؛ شرایط سختی را در جوانی گذراندم و جایی بود که یک هفته نان خشک می‌خوردم؛ با برادر و دایی‌ام در کار نمای ساختمان بودیم و زمانی میوه فروشی هم کار می‌کردیم؛ شب‌هایی بود در پارک می‌خوابیدم ولی خدا کمک کرد به اینجا رسیدم.


کیانی با بیان اینکه در حد توان می‌دوم و زحمت می‌کشم تا شرمنده هواداران نباشم، اظهار کرد: ابتدای فصل همه می‌دانستند شرایط سختی داریم ولی بازیکنان با تجربه قرارداد بستند و با آمدن آقای گل محمدی کار را پیش بردیم؛ روز به روز بدن بازیکنان آماده‌تر شد و خدا کمک کرد دو پیروزی داشته باشیم؛ در سه بازی هم که شکست خوردیم حق ما باخت نبود.


وی به زمانی که در دوران جوانی مشغول کار در یک سفره خانه بود اشاراه کرد و درباره قلیان کشیدن بازیکنان گفت: کم و بیش می‌کشند ولی ان‌شاالله که از این به بعد نمی‌کشند؛ 100 درصد فوتبالیست‌ها نباید سمت این مسائل بروند.


کاپیتان تراکتورسازی درخصوص عملکرد خوب جوانان این تیم اذعان کرد: آزادی و جوانان تراکتور خیلی خوب کار می‌کنند؛ او پشتوانه خوبی مثل پدرش دارد و باید شبانه روز از پدر و مادر خود تشکر کند؛ امیدوارم موفقیت‌اش ادامه داشته باشد؛ آزادی در بازی با سایپا به من گفته بود گل می‌زنم که گل خوبی هم زد.


کیانی با بیان اینکه هواداران ما بی‌نظیر هستند و واقعا بخاطر آنها در این تیم ماندم، عنوان کرد: در سرما و گرما تماشاگران ما را تشویق کردند؛ کار تماشاگران ما بعد از سه باختی که داشتیم قابل ستایش و تمجید است؛ هرچه دارم از تماشاگران خوب تبریزی است و شادی نوجوان تراکتوری یک دنیا برای ما ارزش دارد که با تمام وجود کار می کنیم تا شرمنده آنها نباشیم.


او با تاکید بر اینکه بازیکنان ما با تمام وجود کار می‌کنند، گفت: ما یک تیم هستیم و اگر کنار هم باشیم به موفقیت می‌رسیم؛ همه به این مهم پی بردیم که باید به برتری برسیم.


کاپیتان تراکتور در خصوص درگیری‌ای که در گذشته با امیر قلعه‌نویی داشت، اظهار کرد: آن زمان اشتباه کردم و حق را به آقای قلعه‌نویی می‌دهم؛ دعوای پدر و پسری بود؛ مدیون ایشان هستم و آقای قلعه‌نویی برای تراکتور زحمت کشید.


کیانی درباره پیشنهادات خوبی که طی سال‌های گذشته داشت، ابراز کرد: یک مقطع پرسپولیس من را می‌خواست ولی به دلیل قول به هواداران در تراکتورسازی ماندم.