مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیانیه اوزیل پس از تحقیر آرسنال مقابل لیورپول
دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 22:34
بیانیه اوزیل پس از تحقیر آرسنال مقابل لیورپول
مسوت اوزیل در صفحه اینستاگرام خود به شکست سنگین 4-0 آرسنال در زمین لیورپول واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال آرسنال برای دومین بار در 3 هفته سپری شده از فصل جدید لیگ برتر انگلیس تن به شکست داد.

بعد از استوک‌سیتی این بار نوبت لیورپول بود که توپچی‌ها را با نتیجه 4 بر صفر در آنفیلد شکست دهد و هواداران حریف لندنی را از تکرار یک فصل توأم با ناکامی دیگر نگران کند. مسعود اوزیل یکی از بازیکنان آرسنال بود که به خاطر کم‌کاری در آنفیلد مورد انتقاد واقع شد و خشم هواداران را برانگیخت. این هافبک آلمانی اما در اقدامی غیرعادی پس از بازی در صفحه اینستاگرامش از هواداران عذرخواهی کرد.

اوزیل که برخی او را به نداشتن تعصب نسبت به آرسنال و تلاش برای هموار کردن راه خروجش از ورزشگاه امارات متهم می‌کنند، نوشت:« ما را مقصر بدانید، سرمان فریاد بزنید، از ما انتقاد کنید اما بدانید که من هم از بابت بازی‌مان ناراحتم. ما می خواستیم قبل از رفتن به اردوی تیم‌های ملی‌مان، نتیجه‌ای مثبت بگیریم اما در 90 دقیقه عملا عملکرد خوبی نداشتیم و بدون شک حق لیورپول بود که بازی را ببرد. معمولا من بعد از تجربه چنین روزهای تلخی آنقدر عصبانی و ناراحتم که سراغ شبکه‌های اجتماعی نمی‌روم و پستی نمی‌گذارم اما این بار نمی‌خواستم بدون آنکه چیزی درباره این بازی بگویم از کنارش بگذرم و به آلمان سفر کنم.

 به هر حال، توپچی‌ها، من متأسفم به خصوص برای هوادارانی که این همه راه را به لیورپول آمده بودند تا جنگیدن ما را ببینند. ما اما در هفته بعدی بازی‌ها تمام تلاش‌مان را برای ارتقای سطح بازی‌مان انجام می‌دهیم تا این ناکامی را جبران کنیم.»

اوزیل تنها بازیکن آرسنال نبوده است که در شبکه‌های اجتماعی از بابت باخت سنگین آرسنال در آنفیلد ابراز تأسف کرده است. الکسیس سانچس، هافبک شیلیایی توپچی‌ها هم که شایعه رفتنش از این تیم به گوش می‌رسد، در صفحه اینستاگرامش عکسی از خود در حالتی مغموم پس از تماشای یکی از گل‌های لیورپول گذاشته است.