بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لایپزیش 2 - 3 سالزبورگ

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کیون: آرسنال در بحران است
دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 14:26
کیون: آرسنال در بحران است
مارتین کیون، اسطوره باشگاه آرسنال مدعی شد که این تیم در بحران قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول روز گذشته موفق شد با 4 گل آرسنال را شکست دهد و به پیروزی مهمی در آنفیلد دست پیدا کند. این در حالی بود که الکساندر لاکازت، گرانترین خرید تاریخ باشگاه، شکودران مصطفی و کولاسیناچ همگی از روی نیمکت بازی را تماشا می‌کردند و حالا کیون، شرایط آرسنال را با وستهام و اسلوان بیلیچ که هر 3 بازی اول فصل را با شکست پشت سر گذاشته اند مقایسه کرد.

او گفت:" آرسنال به نظر خیلی بهم ریخته می‌آید. گرانیت ژاکا به اندازه کافی کارآمد نیست. رمزی هم فقط در زمین می‌دود و کار خاصی انجام نمی‌دهد. تفکر ونگر هجومی است ولی لیوان او همیشه نیمه پر است. او می‌خواهد بسازد و در تمرینات تلاش می‌کند تیم را خلاق کند. آنها حتی یک شوت هم به سمت چهارچوب لیورپول نداشتند. غیرقابل باور است.

8 گل دریافت کرده اند آنوقت ما به اخراج اسلوان بیلیچ فکر می‌کنیم. تیم او 10 گل خورده و آرسنال در کنار آنهاست، در بحران. 130 میلیون پوند روی نیمکت آرسنال نشسته اند. لاکازت که می‌گفتند امید جدید تیم است، چرا روی نیمکت است؟ واقعا بعضی تصمیمات در مورد بازی کردن بازیکنان عجیب است. گابریل بازیکن فوق العاده ای بود و احتمالا بهترین مدافعی که با آن رقم می‌توان خرید. با 9 میلیون پوند فروخته می‌شود، مصطفی روی نیمکت می‌نشیند. من در مورد این تصمیمات مطمئن نیستم."