بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقلال - گل گهر؛ شاید آخرین بازی منصوریان!
دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 13:26
استقلال - گل گهر؛ شاید آخرین بازی منصوریان!
سرمربی استقلال در پایان جلسه هیئت مدیره از اعضا 2 بازی فرصت گرفت که بتواند نتایج تیمش را درست کند.

به گزارش "توپ 90"، حسن زمانی در پایان جلسه هیئت مدیره استقلال که روز گذشته برگزار شد به خبرنگاران گفت: بنده تابع نظر اکثریت هیات مدیره هستم. نظر اکثریت هیات مدیره این بود که ایشان دو بازی فرصت داشته باشند.


هرچند سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال در پایان جلسه هیئت مدیره این موضوع را تلویحا تکذیب کرد ولی آنچه در جلسه شب گذشته به تصویب اعضا رسید این است که منصوریان حتما باید در هر دو بازی با گل گهرسیرجان در جام حذفی و پارس جنوبی در لیگ برتر پیروز شود و حتی ناکامی در کسب پیروزی در یکی از این دو بازی پایان کار منصوریان در استقلال خواهد بود.


یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال که نمی خواست نامش فاش شود در این باره به خبرنگار ما گفت: آقای افتخاری نظر خودشان را گفتند ولی ما در جلسه روز گذشته به اجماع رسیدیم که اگر منصوریان در دو بازی آخر خود پیروز نشود باید با او قطع همکاری کنیم.


به گفته این عضو هیئت مدیره اگر استقلال گل گهر را شکست بدهد و حتی با پارس جم مساوی هم کند نظر اعضا تامین نشده است و آنها به دنبال سرمربی جدید می گردند. 


با این شرایط منصوریان دو بازی بسیار سرنوشت ساز برابر گل گهر و پارس جنوبی پیش رو خواهد داشت و شاید از بدشناسی او باشد که او برای بازی در جام حذفی سرور چپاروف، چشمی، نورافکن و وریا غفوری را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نخواهد داشت.


در صورتی که منصوریان به هردلیلی نتواند برابر گل گهر پیروز شود اعضای هیئت مدیره سرمربی جدید تیم را معرفی می کنند. هرچند که هنوز در مورد جانشین او تصمیمی گرفته نشده است.