مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیورپول 1 - دورتموند 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

8 هزار صندلی ورزشگاه سئول در اختیار ایرانی‌ها
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 12:39
8 هزار صندلی ورزشگاه سئول در اختیار ایرانی‌ها
مسئولان برگزار کننده دیدار ایران و کره جنوبی اعلام کردند 8 هزار صندلی در ورزشگاه جام جهانی سئول در اختیار هواداران ایرانی قرار می گیرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در سئول به مصاف کره جنوبی می رود. قبل از این مسابقه مسئولان فوتبال کره جنوبی همه تمهیدات لازم را اندیشیده اند تا بتوانند بعد از 7 سال طلسم پیروز نشدن مقابل ایران را بشکنند و البته راه صعودشان به جام جهانی را نیز هموار کنند.


در این باره آنها به تازگی ظرفیت ورزشگاه جام جهانی سئول را نیز افزایش دادند. مسئولان فوتبال کره بلیت فروشی مسابقه با ایران را نیز آغاز کردند و قرار است 68 هزار بلیت فروخته شود. بر این اساس 8 هزار صندلی در اختیار هواداران ایرانی قرار خواهد گرفت تا بتوانند با حضور در طبقه دوم ورزشگاه تیم خود را تشویق کنند.


بر اساس اعلام فدراسیون کره جنوبی، تا این لحظه 45 هزار بلیت بازی با ایران به فروش رفته و در روزهای آینده سایر بلیت ها فروخته خواهد شد.


کره ای ها همچنین اعلام کردند روز پنجشنبه 60 هزار پیراهن قرمز رنگ در ورزشگاه توزیع می کنند تا هواداران این کشور به صورت هماهنگ در ورزشگاه جام جهانی حاضر باشند. با توجه به مسائل پیش آمده، پیش بینی می شود ورزشگاه سئول در روز بازی با ایران پر از تماشاگر و روز سختی در انتظار ملی پوشان کشور باشد.