مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کره با سیستم تهاجمی 3-3-4 مقابل ایران
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 12:38
کره با سیستم تهاجمی 3-3-4 مقابل ایران
با وجود ادعایی که چند روز پیش سرمربی جدید کره مطرح کرده بود رسانه های این کشور پرده از پلان های تاکتیکی این تیم در مصاف حساس با ایران برداشتند.

به گزارش "توپ 90"، طرفداران کره جنوبی بعد از هفت سال ناکامی برابر ایران و چهار شکست متوالی باید دیدار برگشت مقدماتی جام جهانی در گروه A آسیا را مقابل ایران برگزار کنند. برتری در این بازی سوای از این که شانس کره برای صعود مستقیم به روسیه را افزایش می دهد به کابوس ناکامی ها در جدال سنتی قاره آسیا نیز پایان خواهد داد.


از همین رو در روزهای گذشته بیشتر رسانه های کره توجه ویژه ای به اخبار و حواشی این مصاف داشتند تا جایی که سایت چوسان کره در تحلیلی پیرامون برنامه های شین تائه یونگ سرمربی جدید این تیم از پلان های تاکتیکی ببرهای شرق آسیا مقابل ایران پرده برداشت و مدعی شد سرمربی کره در تمرینات روزهای گذشته روی سه پلان مد نظر خود کار کرده تا با جا به جایی مهره ها، بهترین پلان را برای جدال روز پنجشنبه در نظر بگیرد.


در گزارش چوسان آمده است:« تائه یونگ در حال حاضر در پلان A خود روی استفاده از سیستم کاملا تهاجمی 3-3-4 تاکید دارد؛ اما مصدومیت و عدم آمادگی یکی دو مهره ممکن است او را ترغیب به استفاده از پلان B در چیدمان 1-3-2-4 کند». این تحلیل چوسان در حالی منتشر شد که شین تائه یونگ هفته قبل در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی کره مدعی شده بود به برد پرگل برابر ایران فکر نمی کند چون با یک گل هم سه امتیازی که مد نظر او و شاگردانش در راه جام جهانی است به حساب کره واریز می شود.