مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 3 - زنیت 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت رحمتی به آغوش منصوریان (عکس)
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 12:38
بازگشت رحمتی به آغوش منصوریان (عکس)
کاپیتان آبی ها و توانایی های او حالا امید منصوریان برای به دست آوردن محبوبیت خدشه دار شده اوست .

به گزارش "توپ 90"، مهدی رحمتی دوباره در تمرین استقلال به کانون توجهات بازگشته است. کاپیتان استقلال بعد از شکست برابر پدیده تنها عضو رختکن استقلال بود که در جمع خبرنگاران حاضر شد تا ضمن عذرخواهی از هواداران، آنها را به صبر و تحمل دعوت کند. اتفاقی که باعث شد علیرضا منصوریان بعد از اختلاف نظرهای فصل گذشته، دوباره خود را به دوست قدیمی اش نزدیک کند.


مهدی رحمتی در جریان تمرین روز شنبه استقلال با استقبال ویژه منصوریان در بازگشت از سفر کربلا رو به رو شد. سرمربی استقلال پیش از شروع تمرین پیشانی رحمتی را در قاب تصویری جالب بوسید تا نشان دهد در روزهای سخت که حضور او در استقلال به مو رسیده، رحمتی دوباره دوست معتمد او برای خروج از این شرایط است. به ویژه آنکه بعد از شکست برابر پدیده دیگر بازیکنان استقلال بعد از حمایت رحمتی برای ادامه حضور منصوریان وارد عمل شدند و تلاش کردند از اعتبار خود برای ابقا منصوریان استفاده کنند.


کاپیتان آبی ها روز شنبه یکی از سرحال ترین بازیکنان تمرین بود و در جریان تمرینات گروهی دقایقی را نه به عنوان دروازه بان بلکه به عنوان بازیکن در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد تا انرژی و انگیزه او به بازیکنان منتقل شود. دیگر بازیکنان استقلال پشت سر او با جدیت برای آخرین فرصت منصوریان تلاش کنند.