بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی رئال مادرید 3 - آس‌رم 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خنده درمانی در دستور کار استقلال (عکس)
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 13:38
خنده درمانی در دستور کار استقلال (عکس)
دور جدید تمرینات استقلال بعد از تنش های چند روز گذشته با خنده و فضای مفرح به دور از چشم هواداران معترض استارت خورد.

به گزارش "توپ 90"، کسب 4 امتیاز با تنها یک گل زده و خوردن 4 گل در پنج هفته ابتدایی شروعی ناامید کننده برای استقلال در لیگ هفدهم رقم زد. سه شکست که آخرین آنها برابر پدیده در ورزشگاه آزادی کاسه صبر طرفداران را لبریز کرد تا شعارهای بسیار زیادی سر داده شود. روزهای در استقلال رقم خورده است که هیچ گاه منصوریان تصور آن را نمی کرد.


در شرایطی که همه منتظر پیامد شکست برابر پدیده برای سرمربی استقلال بودند دور جدید تمرینات این تیم بعد از چهار روز استراحت به دور از چشمان طرفداران ناراضی و معترض و همچنین اهالی رسانه در زمین شماره دو آزادی با حضور علیرضا منصوریان استارت خورد. آن هم در شرایطی که مشخص نیست در نشست امروز هیات مدیره چه تصمیمی برای کادر فنی گرفته شود.


تمرینی که به دور از تمام حواشی اطراف اردوی استقلال برای بازیکنان این تیم با خنده و فضای مفرح توام بود. بعد از صحبت های طولانی مدت سرمربی ناکام با بازیکنان در ابتدای تمرین بیشتر استقلالی ها بدون این که ناراحتی در خود داشته باشند با خنده و شاداب به کارهای بدنی و تاکتیکی پرداختند. تصاویر منتشر شده از آنها گواه همین وضعیت است.


استقلالی که در صورت بقای منصوریان روز هفدهم شهریورماه باید راهی دل کویر شود. آنها در اولین بازی حذفی مقابل گل گهر در سیرجان آن هم در گرمای وحشتناک تابستانی کویر به میدان می روند. حالا دو هفته فرصت دارند تا خود را از زیر بار فشارهای روحی و روانی خارج کنند بلکه در این بازی کمی به ساحل آرامش نزدیک شوند. آرامشی که باید درست مثل خنده های این روزهای بازیکنان به طرفداران نیز القا شود تا بلکه استقلال منصوریان مسیر درست را پیدا کند.