مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ اسکوچیچ به بیعانه 20هزار دلاری استقلال
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 20:42
پاسخ اسکوچیچ به بیعانه 20هزار دلاری استقلال
روز چهارشنبه گذشته یکی از مدیران سابق استقلال ادعا کرده بود 2فصل پیش و پس از ناکامی پرویز مظلومی در دربی، مدیران استقلال با دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات فولاد مذاکره کرده بودند.

به گزارش "توپ 90"، کامران منزوی در این‌باره اعلام کرده بود که استقلال 20 هزار دلار پول هم به اسکوچیچ پرداخت کرده بود تا وی جانشین مظلومی شود اما این قرارداد به دلایلی سر نگرفته است. اما این ادعا از سوی این مربی سابق تیم‌های فولاد و ملوان رد می‌شود.


اسکوچیچ در گفت‌وگویی کوتاه به خبرنگار ما می‌گوید: استقلال باشگاه بزرگی است و من افتخار می‌کنم که در زمانی مورد توجه مدیران این باشگاه بودم که البته شاید این زمان همان زمانی نباشد که در روزهای گذشته ادعا شده چراکه من یک مربی حرفه‌ای هستم و زمانی که تیم داشته باشم، با تیم دیگری مذاکره نمی‌کنم مگر اینکه این مساله با آگاهی باشگاه باشد.


اسکوچیچ سپس درباره پولی که از استقلال دریافت کرده هم گفت: این مساله واقعا عجیب است و مطرح شدنش باعث شگفتی من شد. چون فکر نمی‌کنم استقلال برای توافق با یک مربی احتیاج به پرداخت پول پیش داشته باشد. در نهایت من این موضوع را رد می‌کنم.


این مربی درباره شرایط فعلی استقلال هم گفت: در این زمینه به هیچ وجه صحبتی نمی‌کنم و برای آقای منصوریان آرزوی موفقیت دارم.