مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی آلاوس - بارسلونا
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 10:28
پیش بازی آلاوس - بارسلونا
دو تیم آلاوس و بارسلونا، امشب در ورزشگاه مندی زوروتزا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، بارسا در حالی پا به این دیدار می‌گذارد که می‌داند کار دشواری مقابل رقیب خود پیش رو خواهد داشت. آنها فصل گذشته در زمین آلاوس موفق شدند 3-1 حریف را شکست دهند ولی در نوکمپ، با شکست 2-1 روبرو شدند. این اولین فصل حضور ارنستو والورده روی نیمکت بارسا است و انتظارات از او بسیار بالا خواهد بود. او امروز اولین بازی خارج از خانه لالیگا را تجربه می‌کند.

آنها در هفته اول لالیگا موفق به کسب پیروزی شده اند و حالا باید در خارج از خانه دیدار دشواری را بگذارنند.  بارسا پس از فروش نیمار بالاخره توانست عثمان دمبله را بخرد؛ ولی این بازیکن قادر به همراهی تیمش در این بازی نخواهد بود. از سویی دیگر لوئیس سوارز نیز مصدوم است و حدود 1 ماه نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

بدین ترتیب عملا تمام بار هجومی تیم برعهده مسی است که البته فوق ستاره آرژانتینی بارها ثابت کرده که مشکلی در اثبات این موضوع ندارد. بهترین خبر برای بارسا این است که اینیستا به میادین بازگشته و می‌تواند تیمش را همراهی کند. همچنین پائولینیو نیز شرایط بازی کردن را دارد و کارت بازی اش صادر شده؛ ولی از روی نیمکت بازی را آغاز خواهد کرد.. حال باید دید که آبی اناری ها در این دیدار دشوار، می‌توانند 3 امتیاز سخت را کسب کنند یا نه.

ترکیب احتمالی: