مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 24 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فینال تنیس ویمبلدون 2018 جکوویچ - اندرسون

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی یونایتد - لسترسیتی
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 09:23
پیش بازی یونایتد - لسترسیتی
دو تیم منچستریونایتد و لسترسیتی، امشب در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، شیاطین سرخ به دنبال این هستند که روند خوب خود در لیگ برتر را ادامه دهند و کار دشواری مقابل شاگردان شکسپیر پیش روی آنهاست. یونایتدی ها تا به اینجای کار، دو بازی مقابل وستهام و سوانسی انجام داده اند که هر دو بازی را با نتیجه 4-0 پشت سر گذاشته  و با آمادگی بالایی پا به این دیدار خواهند گذاشت.

مورینیو عزم خود را برای کسب قهرمانی در این فصل جزم کرده و  می‌خواهد مثل تمام فصول دوم حضورش در لیگ های مختلف، قهرمانی را با یونایتد نیز کسب کند که البته کار دشواری خواهد بود. یونایتد برای این بازی لوک شاو و مارکوس روخو را در اختیار نخواهد داشت. شاو و اشلی یانگ برای تیم زیر 23 سال یونایتد بازی کرده اند ولی دو روز پیش بود که شک و شبهه هایی در این مورد به وجود آمد.

لسترسیتی نیز رابرت هوث، مدافع خود را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت ولی بیشتر بازیکنان این تیم، از آمادگی بالایی برخودار هستند. همچنین دنی درینک واتر نیز احتمالا غایب خواهد بود که غیبت او ضربه سختی خواهد بود.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای یونایتد به دست آمده و دو بازی دیگر با نتیجه مساوی به پایان رسیده و لستر عملکرد خوبی مقابل یونایتد نداشته است.

ترکیب احتمالی: