مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نظر جالب سرمربی بارسا در مورد تفاوت دمبله و نیمار
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 09:23
نظر جالب سرمربی بارسا در مورد تفاوت دمبله و نیمار
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در مورد دیدار برابر آلاوس و امضای قرارداد با عثمان دمبله صحبت کرد.

 

به گزارش "توپ 90"، بارسا برای ثبت دومین پیروزی متوالی و ماندن در بالای جدول کار آسانی در خانه آلاوس نخواهد داشت.

امضای قرارداد با دمبله: "او بازیکنی با قدرت حمل توپ به سمت جلو است، که ما به این سبک بازیکنان نیاز داشتیم. دمبله قادر به بازی کردن در هر دو سمت محوطه و البته به عنوان مهاجم مرکزی است و باعث می شود ما گزینه های بیشتری در اختیار داشته باشیم. امیدوارم دمبله قادر به انجام کارهای زیادی برای بارسا باشد؛ زیرا ما به این بازیکن خیلی امیدوار هستیم."

تفاوت دمبله و نیمار: "تفاوت این 2 بازیکن در این است که در حال حاضر دمبله اینجاست؛ اما نیمار عضو بارسا نیست. البته نیمار برای ما بازیکنی دوست داشتنی بود؛ اما حالا ما دمبله را داریم."

هزینه بالای خرید دمبله: "قیمت ها به خاطر انتقال نیمار افزایش یافته؛ اما در نهایت وقتی بازیکنی در زمین است شما به قیمت بالا یا پایین او فکر نمی کنید.

حضور دمبله در بین ما ایجاد انگیزه و هیجان کرده و ما برای او بهترین ها را آرزو داریم. مشتاقم دمبله را از نزدیک بشناسم اما به نظرم او آماده باشد."

تمدید قرارداد مسی: "از نظر من او به کار خود در بارسا ادامه خواهد داد."

دیدار برابر آلاوس: "این تیم تغییرات فراوانی نسبت به سال گذشته داشته و ما نمی دانیم دقیقا فردا برابر چه تیمی قرار خواهیم گرفت. آنها برابر تیم های بالای جدول در سال قبل خوب نتیجه گرفته اند و ما بازی دشواری پیش رو خواهیم داشت."

شرایط اینیستا و سوارز: "اینیستا شرایط بازی کردن را پیدا کرده و اوضاع در مورد سوارز بهتر از پیش بینی ما جلو رفته؛ اما ما در مورد او عجله ای نداریم."