مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 3 - زنیت 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورینیو زمان بازگشت زلاتان را مشخص کرد
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 09:23
مورینیو زمان بازگشت زلاتان را مشخص کرد
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد بازگشت زلاتان و دیدار برابر لسترسیتی صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، بعد از کسب 2 پیروزی مقتدرانه در 2 هفته اول لیگ، یونایتد حالا باید در هفته سوم برابر لسترسیتی صف آرایی کند. مورینیو همچنین بخشی از کنفرانس مطبوعاتی خود را به امضای قرارداد مجدد یونایتدها با زلاتان 36 ساله اختصاص داد.

دیدار برابر لسترسیتی: "آنها همانند تیم 2 فصل قبل هستند اما بعید می دانم دوباره قهرمان لیگ شوند. تیم های بزرگ زیادی در حال حاضر در لیگ هستند؛ اما لستر نیز مانند شیوه دو فصل قبل خود همچنان بازی می کند.

آنها می توانستند در دیدار برابر آرسنال هم پیروز میدان باشند و از نظر من لستر در دیدار برابر ما در شرایط عادی خود قرار دارد که این تیم در حالت عادی تیمی خطرناک است."

زمان بازگشت زلاتان: "امکان بازی کردن زلاتان در دور گروهی لیگ قهرمانان وجود نخواهد داشت و از آنجا که در لیست لیگ قهرمانان برای او جا هست، لازم نیست برای اضافه کردن نام زلاتان کسی را بیرون بگذاریم."

امیدوارم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان امکان استفاده از زلاتان وجود داشته باشد؛ البته ابتدا لازم است از گروه خود صعود کنیم."

شرایط بازیکنان مصدوم: "هیچ عجله ای برای بازگشت مارکوس روخو وجود ندارد؛ اما اشلی یانگ زودتر از لوک شاو به میادین بازخواهد گشت. باید موضوع زمان بازگشت بازیکنان را در نظر بگیریم و کادر پزشکی اعتقاد دارد روخو باید اواخر سال جاری به تیم بازگردد."