مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کلوپ: با صعود به CL، پیامی به رقبا می‌دهیم
چهارشنبه, 01 شهریور 1396 ساعت 10:01
کلوپ: با صعود به CL، پیامی به رقبا می‌دهیم
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که صعود تیمش به چمپیونزلیگ، پیامی واضح و مشخص برای رقبا می‌فرستد.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول تا به حال 5 بار قهرمان چمپیونزلیگ شده که از این حیث بهترین آمار را در بین تیم های انگلیسی دارد. شاگردان کلوپ فصل گذشته موفق شدند در رده چهارم لیگ را به پایان برسانند و به پلی آف چمپیونزلیگ صعود کنند. آنها در دیدار رفت پلی آف، 2-1 هافن هایم را شکست دادند و حالا سرمربی آلمانی مدعی شد که باید در بازی برگشت با قدرت بیشتری ظاهر شوند تا پیامی به رقبا بدهند.

او گفت:" بله، کسب پیروزی برای ما، پیامی از سوی ما و هواداران ماست و فکر نمی‌کنم در زندگی خیلی منطقی باشد که وقتی شما فرصت یک کار بزرگ دارید، به عواقب شکستتان فکر کنید. همه ما از این فرصت بزرگ هیجان زده هستیم. می‌توان مثل یک فینال به آن نگاه کرد و یا نوع دیگری به آن توجه کرد مثل مالک باشگاه، هوادار، مربی یا فوتبالیست.

برای ما گام مهمی خواهد بود، مثل یک فینال و تمام تلاشمان را خواهیم کرد. البته از دیدگاه من، اجازه نداریم که بیش از حد این قضیه را بزرگ کنیم. البته به بازیکنان نخواهم گفت که به عواقب شکستتان فکر کنید، افرادی هستند که به اندازه کافی اینطور فکر می‌کنند. وقتی در خانه هستم و به بازی فکر می‌کنم، توجهم به این وجه بازی معطوف نمی‌شود زیرا می‌تواند روی روند بازی تاثیر بگذارد."