مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 4 - رئال مادرید 2 (سوپرکاپ اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاریخی‌ترین تصمیم برانکو برابر الاهلی (عکس)
چهارشنبه, 01 شهریور 1396 ساعت 10:01
تاریخی‌ترین تصمیم برانکو برابر الاهلی (عکس)
برانکو ایوانکوویچ یکی از بزرگترین تصمیمات خود را در دیدار برابر الاهلی با خروج مهدی طارمی و جایگزین کردن گادوین منشا صورت گرفت.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی کروات سرخپوشان با کسب تساوی ارزشمند برابر الاهلی عربستان اکنون امیدوار به دیدار برگشت و زنده نگه داشتن شانس صعود سرخ‌هاست.


پرسپولیس در شرایطی که در دیدار رفت که به نوعی جدال میزبانی آنها نیز محسوب می‌شد با دو گل از حریف عقب افتاده بود، در نهایت توانست با دو گل شجاع خلیل زاده و گادوین منشا بازی را به تساوی بکشاند تا امیدواری بزرگ همچنان در کنار آنها باشد. 


مهدی طارمی به عنوان برترین گلزن پرسپولیس در این رقابت‌ها علیرغم تلاش زیاد نتوانست راهی به دروازه الاهلی پیدا کند و بهترین فرصت ایجاد شده نیز توسط او با عکس العمل فوق العاده دروازه بان حریف راهی کرنر شد. در نهایت برانکو تصمیم بزرگی اتخاذ کرد و منشا را مامور حضور در زمین  کرد. این در حالی بود که تصور می‌شد با حضور احتمالی این مهاجم نیجریه‌ای، علی علیپور از زمین خارج شود، برانکو اما تصمیم دیگری را دنبال کرد که حاصل آن دو پاس گل و یک گل ارزشمند بود. علیپور با ادامه حضور خود در ترکیب دو پاس گل ارزشمند را به نام خود ثبت کرد و منشا نیز گل تساوی این تیم را رقم زد تا تاریخی ترین تعویض برانکو اینچنین رقم بخورد. تعویضی که می‌تواند در صورت کسب نتیجه لازم در بازی برگشت و ادامه حضور این تیم منتهی به هدف بزرگی که در ذهن آنها در لیگ قهرمانان است، شود. 


عکس: امیرحسین خیرخواه - مسقط