مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دایی: برق قطع شد، تمرکز از دست رفت
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 22:30
دایی: برق قطع شد، تمرکز از دست رفت
سرمربی سایپا معقتد است استحقاق شکست برابر تراکتورسازی را نداشتند.

به گزارش "توپ 90"، علی دایی در نشست خبری پس از بازی با تراکتورسازی گفت: اصلا باخت حق ما نبود و خیلی سر تر از حریف بودیم؛ در نیمه اول اصلا موقعیت نصف و نیمه هم به تراکتور ندادیم ولی قطعی برق در نیمه دوم موجب شد تمرکزمان را از دست بدهیم؛ حداقل حق ما مساوی بود.


او ادامه داد: درست است که بازیکنان ما زحمات خود را کشیدند ولی در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند تا روی دو اشتباه فردی گل بخوریم؛ به بازیکنان گفتم نباید غرور داشته باشیم چون تراکتور چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام توان کار می‌کند؛  به شاگردانم گفتم باید انگیزه بردن داشته باشیم ولی آنها دچار غرور شدند و نتوانستند نمایش همیشگی را داشته باشند.


سرمربی سایپا عنوان کرد: تراکتور روی دو موقعیت شانسی و اشتباه مدافعان ما گل زد ولی ما مثل همیشه حمله می‌کردیم اما بازیکنان به دلیل دریافت دو گل تمرکز لازم را در زدن ضربات آخر نداشتند.


دایی اضافه کرد: تمام بازیکنان من زحمت خود را کشیدند و بعد از بازی این حرف ها وجود دارد که اگر این بازیکن یا آن بازیکن زودتر می‌آمد بهتر بود ولی تمام بازیکنان ما تلاش خود را داشتند؛ ما بر اساس توانایی بازیکنان اقدام به تعویض می‌کنیم اما اینکه توپ‌ها گل نمی‌شود بستگی به شرایط دارد.


او درباره وقفه مسابقات لیگ عنوان کرد: برای تعطیلات لیگ برنامه داریم؛ قرار است بازیابی و مرور برنامه‌های تاکتیکی به همراه بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم تا تیم در شرایط مسابقات بماند و نقاط ضعف را پوشش دهیم.