مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 26 بهمن 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایبار 0 - بارسلونا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل‌محمدی: پرشورها نبودند، تراکتور نابود می‌شد!
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 22:30
گل‌محمدی: پرشورها نبودند، تراکتور نابود می‌شد!
سرمربی تیم تراکتورسازی اعلام کرد به نظر سازمان لیگ درباره تعطیلی های لیگ برتر احترام می گذارد.

به گزارش "توپ 90"،یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل سایپا حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


نیمه اول دو تیم محتاط بازی کردند


نیمه اول متعادل بود. هر دو تیم می‌خواستند از هم شناخت پیدا کنند و با احتیاط بازی کردند و موقعیت‌های زیادی نداشتند. هدف ما این بود که در بخش دفاعی تمرکز داشته باشیم. سایپا مربیان و بازیکنان خوبی دارد باید تمرکز تدافعی خوبی داشته باشیم  تا پیروز شویم.


این برد را مدیون هواداران هستیم


بعد از وقفه شرایطی پیش آمد که توانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم و به گل برسیم. این برد را مدیون هواداران هستیم. از همه تشکر می‌کنم و به این هواداران افتخار می‌کنم. بودن این تیم فقط یک دلیل دارد و آن هم هوادران هستند. با اتفاقاتی که افتاد اگر آنها نبودند شاید تیم نابود می‌شد. به عشق آنها تمرین می‌کنیم و از بازیکنان تشکر می‌کنم که با جان و دل تمرین و بازی می‌کنند. مشکلات زیادی داریم اما با این وجود بازیکنانم تلاش می‌کنند و مشکلات را شکست می‌دهند.


6 امتیاز از 5 بازی نتیجه خوبی نیست


در بازی‌های قبلی مستحق شکست نبودیم. فرصت زیادی داشتیم، اما نتوانستیم گل بزنیم. از 5 بازی کسب 6 امتیاز شاید شرایط خوبی نباشد، اما با مشکلاتی که داشتیم این نتایج قابل پیش‌بینی بود. با کیفیتی که بازیکنان ما در این بازی‌ها نشان دادند توانستند مشکلات را برطرف کنند. امیدوارم در ادامه شرایط‌مان بهتر شود.


بعد از وقفه شرایط متعادل شد


مشکل خاصی نبود و ممکن است در هر ورزشگاهی رخ بدهد. به نظر من بعد از وقفه هم شرایط متعادل شد.


به تعطیلی لیگ احترام می گذاریم


باید بگویم که شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است، اما یک سری اولویت‌های به نام تیم ملی وجود دارد که همه باید به آن احترام بگذارند تا تیم ملی در جام‌جهانی حضور موفقی داشته باشد. امیدوارم از این تعطیلات به نحوه احسن استفاده کنیم.


در آینده بهتر می شویم


در شروع همه تیم‌ها مشکلات خاص خود را دارند. هرچه بازی‌های بیشتر برگزار می‌شود بازیکنان می توانند شرایط بهتری پیدا کنند. دلیل اصلی اینکه بازیکنان ما از هفته‌های اخیر بهتر می‌شوند هم همین است.