بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو و تعویض‌هایی به ارزش طلا(عکس)
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 23:30
برانکو و تعویض‌هایی به ارزش طلا(عکس)
برانکو بر خلاف سنت مربی گری اش این بار در همان دقایق اولیه نیمه دوم دست به سه تعویض زد و توانست بازی باخته را تبدیل به یک مساوی با ارزش کند.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس با همان ترکیب همیشگی بازی را آغاز کرد. تا زمانی که همان ترکیب ثابت برانکو درون میدان بود تیم دو گل خورد و چند موقعیت خوب را به حریف داد و شانس آورد که در ضدحملات گل های الاهلی بیشتر نشد؛ اما برانکو این بار برخلاف رویه ای که در مربی گری اش دارد و خیلی دیر دست به ترکیب تیمش می زند دست به کار شده و با فاصله خیلی کم سه تعویض حیاتی انجام داد.


او ابتدا مهدی طارمی را بیرون کشید و منشا را به بازی فرستاد؛ سپس دو تعویض مهم و کلیدی دیگر کرد. بشار رسن به جای محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا به جای احمدزاده... سه تعویض طلایی برانکو که ورق را برای نماینده ایران برگرداندند. پرسپولیس بعد از تعویض های برانکو باز هم همان تیم پاسور و موقعیت ساز بود و توانست کنترل کاملی روی بازی داشته باشد.


تساوی با ارزش پرسپولیس که بازی دو بر صفر را به تساوی رساند بیش از هرچیز به خاطر تعویض های ارزشمند و قدرت بازیخوانی برانکو و سپس نمایش فوق العاده تعویضی هایش بود.


در روزی که طارمی، احمدزاده و مسلمان در فرم خوبی نبودند جانشینانشان درخشان بودند و حتی ممکن است بتوانند خودشان را به ترکیب ثابت بازی برگشت برسانند.


عکس: امیر خیرخواه