بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نفت آبادان 2 - ذوب آهن 2؛ تفنگ برزیلی علیه ژنرال
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 22:30
نفت آبادان 2 - ذوب آهن 2؛ تفنگ برزیلی علیه ژنرال
صنعت نفت با دو گل آگوستو سزار توانست بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز خانگی بگیرد.

به گزارش توپ 90، ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان  در ورزشگاه تختی ابادان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این دیدار با تساوی ٢-٢ به پایان رسید.
مهران درخشان مهر و مهدی رجب زاده(پنالتی) برای ذوب آهن و آگوستو سزار(٢گل) برای صنعت نفت گلزنی کردند، همچنین شیمبا یک پنالتی برای صنعت نفتی ها از دست داد.

 


با گزارش زنده این بازی همراه توپ 90 باشید.


هفته پنجم، ٣١ مرداد ١٣٩٦

ورزشگاه تختی آبادان، تعداد تماشاگر: ٧ هزار نفر


داوران:
حسن اکرمی – مهدی الوندی – علی دودانگه


 

 

ترکیب صنعت نفت آبادان

 

ناصر سالاری، حسین بغلانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله زاده، حسین ساکی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، فرید بهزادی کریمی (46- زبیر نیک‌نفس)ی، امید جهانبخش (59- میلاد جهانی) و لوسیانو پریرا
سرمربی
فراز کمالوند


 

ترکیب ذوب‌آهن

 

رشیدمظاهری، وحید محمدزاده، محمدنژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فرد، مهران درخشان‌مهر، گئورگ ولسیانی، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، مهدی رجب‌زاده( ربیع عطایا 60(اسماعیل شریفات 87))، احسان پهلوان و مرتضی تبریزی

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

 

اخطار

 

رشید مظاهری- محمد نژاد مهدی از ذوب آهن

کرار جاسم و سزار از صنعت نفت آبادان

 

 

 

شرح گل ها
١-٠( مهدی رجب زاده-ذوب آهن اصفهان): خطای ناصر سالاری روی مرتضی تبریزی داور را متقاعد کرد تا یک ضربه پنالتی برای تیم میهمان اعلام کند، مهاجم کهنه کار ذوب آهن موفق شد تا در دقیقه ٣٧ از روی نقطه پنالتی اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

 

٢-٠( مهران درخشان مهر- ذوب آهن اصفهان): در دقیقه ٦٨ سانتر از سمت راست بازیکنان صنعت نفت را مهران درخشان مهر، مدافع جوان جلوکشیده توانست به دومین گل تیمش تبدیل کند.

 

٢-١( آگوستو سراز-صنعت نفت آبادان): در دقیقه ٧٨ سانتر شیمبا از سمت چپ روی خط دروازه با واکنش ناقص مظاهری مواجه شد و آگوستو سزار موفق شد تا از روی خط دروازه یکی از گل ها را جبران کند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

آگوستو سزار هافبک برزیلی صنعت نفت هر دو گل تیمش را به ثمر رساند، شوت استثنایی سزار از فاصله حدودا ٣٠ متری را می توان زیباترین گل هفته دانست، گلی که البته شادی پس از آن یک کارت زرد برای این هافبک به همراه داشت.

 

اتفاق ویژه:

 

صنعت نفت هر دو بازی قبل خود در ابادان را پیروز شده بود و با تساوی دقیقه آخری طلسم نباختن های تیم کمالوند در خانه شکسته نشد.

 

 

در حاشیه

 

 

*این بازی برای تماشاگران آبادانی رایگان اعلام شده است.
*پس از اینکه داور بازی نفت آبادان و ذوب‌آهن یک پنالتی علیه آبادانی‌ها اعلام کرد، تماشاگران  معتقد بودند داور به ناحق پنالتی گرفته است.

* داوران بعد از سوت پایان نیمه اول با تاخیر به رختکن رفتند.

* حدود 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

* علوی، سرمربی کارون اروند خرمشهر در ورزشگاه حضور دارند.