مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقوی: باید از منصوریان حمایت کامل کرد
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 19:54
تقوی: باید از منصوریان حمایت کامل کرد
مدیرفنی پدیده می گوید راه حل استقلالی ها برای خروج از بحران استعفا و برکناری کادرفنی این تیم نیست، در شرایط فعلی همه باید از منصوریان پشتیبانی کنند. 

به گزارش "توپ 90"، محمد تقوی پس از پایان دیدار و پیروزی در این دیدار گفت: من نمی گویم ما تمام بازی های مان را پیروز خواهیم شد اما اعتقاد دارم هر تیمی مقابل ما فوتبال بازی کند نمی تواند به راحتی در برابر ما  پیروز شود و به مشکل خواهد خورد. 


او درباره بازی های اخیر استقلالی ها گفت: چهار بازی اخیر استقلالی ها را دیده بودیم، به غیر از بازی اول که خوب نبود در بازی های بعدی توانست به خوبی بازی کند؛ البته فکر می کنم در دیدار امروز نیز نتوانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند. نمی دانم چرا آنها در این دیدار خوب نبودند؛ اما تصور می کنم به دلیل مسائل روانی آنها نتوانستند به مانند همیشه باشند، بازیکنان استقلال در این دیدار با استرس زیادی در میدان حضور داشتند. 


بازیکن سابق استقلالی ها دلیل بلند نشدن خود از روی نیمکت پس از گلزنی را احترام به هواداران دانست و در این باره گفت: صددرصد به همه کسانی که هر چه دارم از آنهاست احترام می گذارم. 


تقوی درباره کادرفنی استقلال حمایت را بهترین کار دانست و در این باره گفت: راه نجات استقلال تعویض مربی نیست، ابدا نباید این کار را کرد، راه حل موفقیت استقلال اکنون آرامش است و باید با تمام توان به حمایت از کادرفنی این تیم پرداخت.