مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تلاش مخفیانه رئالی ها برای خرید بازیکن
سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 16:34
تلاش مخفیانه رئالی ها برای خرید بازیکن
هرچند زین الدین زیدان در نشست های خبری خود تاکید می کند که از مجموعه ای که در اختیار دارد راضی است؛ ولی در پشت پرده رئال در تلاش است در دو منطقه خود را تقویت کند.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید روزهایی رویایی را سپری می کند. در طول سه ماه کهکشانی ها موفق به کسب 4 جام شده اند و یکی از کامل ترین تیم های تاریخ خود را نیز در اختیار دارند؛ مجموعه ای که حتی با جدایی خامس و موراتا نیز دچار افت نشده است.

زیدان در نشست های اخیر خود همیشه بر این نکته تاکید کرده است که از بازیکنانی که در اختیار دارد راضی است و اینکه تا پایان نقل و انتقالات(10 روز دیگر) هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

به ادعای کادنا سر، رئال مادرید قصد دارد یک دفاع مرکزی و یک مهاجم نوک به خدمت بگیرد و مدیران باشگاه بدون اینکه این موضوع را رسانه ای کنند،عملکرد چند بازیکن را تحت نظر دارند.

راموس همواره با خطر اخراج روبرو است و واران و وایه خو، دو مدافع مرکزی رئال نیز معمولا با مصدومیت های مختلفی در طول فصل مواجه می شوند. زیدان به همین منظور قصد دارد یک مدافع جدید دیگر در اختیار داشته باشد. در حال حاضر ناچو دیگر مدافع مرکزی رئال محسوب می شود. دیگر گزینه های زیدان، کاسیمیرو و مارکوس یورنته هستند که به عنوان هافبک، می توانند در دفاع نیز ظاهر شوند.

در خط حمله نیز رئال مادرید با از دست دادن موراتا تنها اقدام به بازگرداندن مایورال کرده است. این مهاجم جوان سال گذشته قرضی برای ولفسبورگ بازی می کرد. او چندان مورد اعتماد زیدان قرار ندارد و در هیچکدام از بازی های فصل جدید در فهرست 18 نفره نیز قرار نداشته است.

باید دید رئال تا پایان مهلت نقل و انتقالات به دو هدف موردنظر خود دست خواهد یافت یا خیر.