مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راموس 40 دقیقه دیر اخراج شد؟ (عکس)
دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 07:24
راموس 40 دقیقه دیر اخراج شد؟ (عکس)
سرخیور راموس در دیداری که برای رئال بسیار ساده پیش می رفت در نهایت با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال امشب به راحتی و با ارائه یک بازی کاملا برتر در زمین دپورتیوو 0-3 پیروز شد و به صدر جدول لالیگا رفت.

نیمه اول با برتری 0-2 رئال به اتمام رسید و در نیمه دوم در حالی که رئال کاملا سوار بر بازی بود، سرخیو راموس در صحنه ای که می توانست توپ را به دلیل مصدومیت بازیکن دپور به بیرون بزند، این کار را نکرد تا خشم بازیکنان میزبان را برانگیزد. در ادامه مودریچ توپ را به بیرون زد تا بلافاصله بازیکنان دپور راموس را دوره کنند. 

در همین بحبوبحه، راموس با دست به صورت شار، مدافع دپور کوبید تا او نقش بر زمین شود. به گزارش کارشناس داوری مارکا، راموس در همین صحنه باید اخراج می شد اما داور به او کارت زرد داد.

کاپیتان رئال دقیقه 92 در جدال برای تصاحب توپ، روی بازیکن دپور خطا کرد تا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شود. به ادعای مارکا اخراجی که 40 دقیقه دیر صورت گرفت.

این بیست و سومین کارت قرمز راموس در 526 بازی اش برای رئال بود. به این ترتیب او با رکورد 18 کارت قرمز آلفارو و آگوئادا در لالیگا نیز برابری کرد. راموس با این کارت قرمز بازی بعدی رئال که یکشنبه آینده در برنابئو برابر والنسیا برگزار می شود را از دست خواهد داد.