مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیت سعید و شجاعیان به سرنوشت من دچار نمی‌شوند
یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 15:37
بیت سعید و شجاعیان به سرنوشت من دچار نمی‌شوند
مدافع سابق استقلال دوست دارد با تیم جدیدش به لیگ ستارگان قطر صعود کند.

میثم مجیدی به "توپ 90" گفت بازیکنان جدید استقلال بازیکنان با کیفیتی هستند و می توانند استقلال را از این وضعیت نجات دهند.


 از لیگ ایران پیشنهاد داشتی؟
من هم از تیم های تهرانی و هم شهرستانی پیشنهاد داشتم اما دوست داشتم به تیمی بروم که بتوانم در آن عملکرد خوبی داشته باشم. دوست داشتم یک فصل بیرون از ایران بازی کنم. الان هم می خواهم دوباره به روزهای اوجم در فوتبال برگردم.

خیلی ها می گفتند میثم مجیدی ممکن است  مجبور شود  یک فصل بیرون باشد یا برود لیگ یک. این حرف ها ناراحتت نمی کرد؟
من به این شایعات توجه نمی کردم. دوست داشتم امسال را بیرون از ایران بازی کنم. فقط به هدفم فکر می کردم و سعی کردم در آرامش کارم را دنبال کنم.


از حضور در لیگ قطر چه هدفی را دنبال می کنی؟
می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم و با الشمال به لیگ ستارگان صعود کنم. می خواهم به خیلی ها ثابت کنم همان میثم مجیدی سابق هستم و اوضاع تغییری نکرده است.


فکر می کنی اگر نیم فصلی که در استقلال بودی را بازی می کردی، الان شرایطت در فوتبال فرق داشت؟
در مورد نیم فصلی که در استقلال بودم باید بگویم که خیلی انگیزه داشتم که بازی کنم. تمام تلاشم را کردم ولی به هرحال قسمت نشد که بازی کنم. الان هم واقعا برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم و فکر می کنم جایگاه این تیم اصلا این است و امیدوارم تیم محبوبم به جایگاه اصلی اش برگردد.


فکر می کردی منصوریان اصلا به تو بازی ندهد؟
نه واقعا طبق صحبت هایی که با کادرفنی استقلال کرده بودم اصلا فکر نمی کردم به من بازی نرسد. با این حال اصلا مهم نیست و مهم نتیجه گرفتن استقلال است.


نظرت در مورد یک فصل و نیم، کار در استقلال چیست؟
بازی کردن در استقلال برای هر بازیکنی افتخار است. من هم افتخار می کنم پیراهن این تیم را برتن کردم و امیدوارم هر بازیکنی به این تیم می آید بهترین عملکردش را داشته باشد.


فکر می کنی سرنوشت تو برای داریوش شجاعیان و بیت سعید هم ممکن است تکرار شود؟
داریوش و بیت سعید بازیکنان با کیفیتی هستند و فکر نمی کنم سرنوشت من برای آنها تکرار شود. آنها هنوز در تیم جا نیفتاده اند. امیدارم آنها در استقلال موفق شوند چون در تیم های قبلی شان نشان داده اند که بازیکنان بزرگی هستند.


سوال آخر، می توانی روزی در لیگ ستارگان قطر بازی کنی؟
من دوست دارم به لیگ ستارگان بروم و امیدوارم با الشمال به این خواسته ام برسم. در کل دوست دارم در این لیگ تجربه بازی را به دست بیاورم.