بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مرد خوش‌تیپ پرتغالی سوژه اول رسانه‌های روس
یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 13:24
مرد خوش‌تیپ پرتغالی سوژه اول رسانه‌های روس
سرمربی تیم‌ملی به عنوان تماشاگر ویژه بازی‌های این هفته لیگ‌برتر روسیه به یکی از سوژه‌های خبری مهم رسانه‌های این کشور تبدیل شد.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی‌روش در حالی بدون هیچ پیش‌زمینه خبری راهی روسیه شد تا علاوه بر بازدید از کمپ‌های درنظر گرفته شده برای اردوی تیم‌ملی قبل از مرحله نهایی جام‌جهانی به تماشای عملکرد لژیونرهای ایرانی حاضر در روسیه بپردازد که در اولین مرحله این مربی خوش‌تیپ با حضور در کازان آرنا برد شیرین روبین مقابل آنژی را از نزدیک تماشا کرد.


جدالی که با حضور 45 دقیقه‌ای سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین توأم بود تا این تیم به یکی از پرگل‌ترین بردهای تاریخ خود در لیگ‌برتر روسیه برسد. برتری 6 بر صفر مقابل آنژی نه تنها باعث شد روبین کازان به خبر یک بیشتر سایت‌های روسی تبدیل شود بلکه میزبانی از سرمربی پرتغالی تیم‌ملی ایران بیشتر از همیشه این باشگاه و طرفدارانش را در صدر اخبار قرار داد. 


سایت چمپیونات روسیه در تحلیلی از بازی شب گذشته روبین نوشت: «سردار آزمون در حالی با روحیه دو چندان در نیمه دوم بازی تلاش کرد تا نام خود را در جدول گلزنان به ثبت برسانند که امیدوار بود جلوی دیده‌گان سرمربی تیم‌ملی ایران خودی نشان دهد. کارلوس کی‌روش در کنار دستیارانش این بازی را به صورت کامل تماشا کرد و به خوبی از آمادگی بالای ستاره جوان و امید اول گلزنی در جام‌جهانی برای ایران مطلع شد.» 


البته علاوه بر چمپیونات سایر رسانه‌های روس با انتشار تصویر حضور کی‌روش در کازان مدعی شدند این سفر سرمربی پرتغالی ایران بی ارتباط با بازی دوستانه دو کشور در مهرماه جاری در مسکو نیست.جدالی که قرار است با حضور ستاره‌های سرشناس هر دو کشور در یکی از ورزشگاه‌های میزبان جام‌جهانی در مسکو برگزار شود.