بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 2 - اوکراین 1 (چهارجانبه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رضایی در یک قدمی رسیدن به آرزوی بزرگ در شارلوا
یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 12:24
رضایی در یک قدمی رسیدن به آرزوی بزرگ در شارلوا
ستاره فصل گذشته استقلال در اولین روزهای تجربه اروپایی، شرایط بسیار خوبی پیدا کرد تا جایی که حالا طعم صدرنشینی ژوپیرلیگ را نیز بچشد.

به گزارش "توپ 90"، او در تصمیمی غیرمنتظره استقلال را بعد از فصلی درخشان رها کرد و برای اولین تجربه اروپایی راهی بلژیک شد، تصمیمی که حالا نشان می دهد تصمیمی شجاعانه بود و می تواند بار دیگر کاوه رضایی را به آرزوها و رویاهایی که در راه رسیدن به تیم ملی و جام جهانی 2018 داشت، برساند.


بعد از یکی دو هفته ابتدایی که با نیمکت نشینی برای کاوه توام بود ستاره سابق استقلال به مهاجم اول شارلوا در ژوپیرلیگ تبدیل شد. بازیکنی که در دو بازی تاثیر فراوانی در برد شیرین این تیم برابر رقبای خود و ایستادن در صدر جدول این رقابت ها داشت. کاوه شب گذشته برابر خنک موفق شد پایه‌ گذار تک گل 3 امتیازی تیمش شود. پاسی که این بار نه با پا و نه با سر بلکه با یک پرتاب اوت بلند ساخته و پرداخته شد تا همین موضوع به سوژه اصلی رسانه های بلژیک تبدیل شود.


کاوه رضایی در حالی هفته به هفته محبوبیتش در بین طرفداران شارلوا بیشتر می شود که جای خالی اودر ترکیب استقلال بیشتر از همیشه به چشم می آید. مهاجمی که فصل گذشته هم بهترین گلزن استقلال بود، هم بهترین پاسور اما در فصل جاری منصوریان نتوانست برای این ستاره کلیدی جانشینی انتخاب کند تا جای خالی کاوه بیش از همیشه حس شود. 


رضایی در حالی حالا طعم صدرنشینی در لیگ بلژیک را می چشد که عملکرد قابل قبول او در همین مدت کوتاه از حضور در فوتبال قاره سبز می تواند نگاه کارلوس کی روش به این مهاجم را تغییر دهد. سرمربی تیم ملی که فصل گذشته اعتقادی به این ستاره در استقلال نداشت حالا که کاوه سر از اروپا درآورده و با مدرن ترین روش های ممکن تمرین می کند قطعا نگاه خود به این بازیکن را تغییر خواهد داد تا آرزویی که رضایی با آن به فوتبال اروپا رفت، برآورده شود: حضور با تیم ملی ایران در جام جهانی 2018.