مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 24 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فینال تنیس ویمبلدون 2018 جکوویچ - اندرسون

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آپشن های عجیب در پیشنهاد سوم بارسا برای کوتینیو
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 16:43
آپشن های عجیب در پیشنهاد سوم بارسا برای کوتینیو
روز گذشته باشگاه لیورپول سومین پیشنهاد بارسا معادل 125 میلیون یورو برای جذب کوتینیو را نیز رد کرد.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا هفته هاست که در تلاش است تا کوتینیو را از لیورپول به خدمت بگیرد. ساعتها مذاکره و سه پیشنهاد عالی از سوی بارسا هم سبب نشده تا مقاومت باشگاه انگلیسی شکسته شود و این در شرایطی است که کوتینیو خود درخواست جدایی از لیورپول را داده است.

او در بازی های اخیر قرمزها حضور پیدا نکرده و البته لیورپول دلیل غیبت کوتینیو را مصدومیت عنوان کرده است. در حالی که بسیاری معتقدند که کوتینیو به نوعی دست به شورش پنهان زده است تا به این طریق مجوز جدایی بگیرد.

نشریه میرر امروز فاش ساخت که پیشنهاد سوم بارسلونا 125 میلیون یورو نبوده و در واقع باشگاه اسپانیایی 87 میلیون یورو ثابت به  علاوه 38 میلیون یورو بر اساس یکسری آپشن ها به لیورپول پیشنهاد داده است.

پرداخت این 38 میلیون یورو به کسب جام های مختلف توسط بارسا در طول یک فصل، تعداد افتخارات فردی کوتینیو، کسب توپ طلا توسط کوتینیو و نیز تعداد قهرمانی های بارسا در لیگ قهرمانان تا 2022 بستگی خواهد داشت.

به عبارتی ناکامی بارسا و کوتینیو در نهایت سبب خواهد شد لیورپول به رقمی بسیار کمتر از 125 میلیون یورو دست پیدا کند. ضمن اینکه بارسا پرداخت این 87 میلیون یورو را نیز به صورت قسطی پیشنهاد داده است!

لیورپولی های خشمگین، بلافاصله پس از دریافت پیشنهاد بارسلونا آن را رد کرده و تاکید کرده اند که کوتینیو را واگذار نخواهند کرد.