مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قهرمان یونان با ستاره ایرانی مقابل لاریسا
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 09:51
قهرمان یونان با ستاره ایرانی مقابل لاریسا
​​​​​​​زقابت های فصل جدید سوپرلیگ یونان از امشب در حالی آغاز می شود که مدافع عنوان قهرمانی با مصدومیت مهره های کلیدی در خط حمله با ستاره ایرانی به میدان خواهد رفت.

به گزارش "توپ 90"،فصل جدید لیگ یونان از امشب در حالی آغاز می شود که المپیاکوس مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها بعد از شایعات فراوان پیرامون فروش کریم انصاری فرد با این ستاره ملی پوش ایرانی در اولین بازی به مصاف لاریسا خواهد رفت.


المپیاکوس بعد از تغییرات گسترده در بازار تابستانی و حضور سرمربی آلبانیایی امشب در اولین هفته فصل 2018 - 2017 سوپر لیگ یونان در حالی به مصاف لاریسا می‌رود که بسیاری از بازیکنان کلیدی خود را به دلایل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد از همین رو بنسیک هسی سرمربی این تیم نام ستاره ایرانی را در فهرست اصلی نفراتش برای بازی هفته اول لیگ یونان قرار داده است.


رسانه های یونانی با اشاره به اعلام فهرست 20 نفره تیم المپیاکوس برای بازی امشب از حضور بازیکنانی همانند کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی خبر دادند و مدعی شدند امانوئل امنیکه و محمد بن، دو هم‌پستی کریم انصاری‌فرد به دلایل مصدومیت و محرومیت در بازی برابر لاریسا غایب هستند تا فرصت ایده‌آلی برای انصاری‌فرد جهت قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس و اثبات توانمندی‌هایش به سرمربی آلبانیایی رقم بخورد.