مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی استوک سیتی - آرسنال
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 09:51
پیش بازی استوک سیتی - آرسنال
دو تیم استوک سیتی و آرسنال، امشب در ورزشگاه بریتانیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، توپ‌چی ها در اولین دیدار فصل، موفق شدند در دیداری جذاب و نفس گیر، 4-3 لسترسیتی را شکست دهند ولی نمی‌توان از این تیم انتظار داشت که هر هفته چهار گل بزند، با این حال ضعف خط دفاع آنها در غیاب مصطفی به شدت به چشم می‌آید و ونگر باید فکری به حال این موضوع کند. با وجود بازگشت مدافعین، استوک سیتی در ورزشگاه خود این قابلیت را دارد که آرسنال را دچار مشکلات جدی کند.

با وجود شکست در دیدار اول خود مقابل اورتون، مارک هیوز انگیزه زیادی دارد تا در اولین بازی خانگی ، تیمش را به پیروزی برساند. همچنین این احتمال وجود دارد که خسه رودریگس، مهاجم سابق رئال مادرید، اولین بازی اش را برای این تیم انجام دهد و حضور او در اولین بازی اش در لیگ برتر، می‌تواند یک سورپرایز برای آرسنال باشد.

توپ‌چی ها نیز در حالی پا به ورزشگاه بریتانیا می‌گذارند که می‌دانند کسب پیروزی در این ورزشگاه کار بسیار دشواری است ولی آنها فصل گذشته موفق شدند 4-1 استوک را در خانه شکست دهند و امیدوارند تجربه آن دیدار و روحیه ای که به تیم منتقل شده، باعث کسب پیروزی دیگری در این ورزشگاه شود.

الکسیس سانچس در تمرینات این هفته آرسنال به صورت کامل حضور داشته ولی انتظار می‌رود از روی نیمکت بازی را آغاز کند. مرته ساکر و مصطفی نیز می‌توانند خط دفاعی تیمشان را در این بازی همراهی کنند ولی کوشیلنی محروم است.

آرون رمزی که مقابل روباه ها از روی نیمکت به میدان آمد و گلزنی کرد، احتمالا امروز در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و کوکلین به نیمکت بازمی‌گردد. برای استوک نیز ابراهیمو آفلای و استفن آیرلند قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود ولی همانطور که گفته شد، خسه رودریگس می‌تواند اولین بازی اش را برای تیم انجام دهد.

ترکیب احتمالی: