بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی لیورپول - کریستال پالاس
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 10:51
پیش بازی لیورپول - کریستال پالاس
دو تیم لیورپول و کریستال پالاس، امروز در ورزشگاه آنفیلد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان یورگن کلوپ، امروز اولین دیدار خود را پس از بازسازی آنفیلد، در ورزشگاه خانگی انجام خواهند داد. انها در دیدار اول خود در لیگ مقابل واتفورد با نتیجه 3-3 متوقف شدند و به دنبال کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر هستند.  در سوی دیگر اما عقاب ها شروع خوبی در لیگ برتر نداشته و مقابل هادرزفیلد تاون که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده، متحمل شکست شدند. با این حال، جنوب لندنی ها برای کسب اولین پیروزی خود مقابل تیم قدرتمند یورگن کلوپ صف آرایی خواهند کرد.

لیورپول برای این بازی بار دیگر قادر به استفاده از فیلیپه کوتینیو، هافبک خود که شایعات درباره جدایی اش به شدت داغ است نخواهد بود. هافبک برزیلی دچار مصدومیت شده و در اولین بازی لیگ برتر و همچنین مقدماتی چمپیونزلیگ مقابل هافن هایم غایب بود. با این حال، ناتانیل کلاین و دنیل استاریج شرایط بازی کردن را پیدا کرده اند ولی شاید کلوپ ریسک نکند و به آنها بازی ندهد.

در سوی دیگر، عاقب ها، ویلفرد زاها را در اختیار نخواهند داشت. هافبک اهل ساحل عاج در اولین دیدار تیم دچار مصدومیت شده و شاید نتواند تیمش را همراهی کند. احتمالا به جای او، آندروس تاونزند در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی: