بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 1 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - خیرونا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: عذر خواهی داور به درد ما نمی خورد
جمعه, 27 مرداد 1396 ساعت 22:43
برانکو: عذر خواهی داور به درد ما نمی خورد
سرمربی پرسپولیس می گوید تکلیف احمد نورالهی برای حضور در پرسپولیس فردا مشخص می شود.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز تیمش در گفت و گو با خبرنگار ما، در پاسخ به سوالی که آیا نگران نیست اتفاقات بازی با العین برابر استقلال برای تیم او تکرار شود، گفت: من به هیچ عنوان به این مساله فکر هم نمی کنم، ما کیفیت و دانش خودمان را نشان داده ایم، نمی خواهم نتیجه بازی استقلال و العین را تفسیر کنم و نظر بدهم، ما با خوش بینی بسیار زیادی برای این بازی خواهیم رفت.


سرمربی پرسپولیس افزود: با کاری که تاکنون انجام داده ایم، نتایج درخشانی گرفته ایم و اکنون در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. بین 4 تیم برتر خاورمیانه هستیم و طبیعی است که نه فکر کنیم و نه قصد داریم که آن موفقیت را متوقف کنیم، تمام تیم هایی که صعود کرده اند عالی هستند. دو تیم  از 3 تیمی که از منطقه غرب صعود کرده اند ما و الهلال هستیم که از یک گروه بوده ایم. این نشان می دهد که ما چقدر قدرت داریم و چه کار بزرگی را انجام داده ایم.

وی همچنین درباره وضعیت احمد نورالهی گفت: فردا وضعیت نورالهی مشخص می شود، او با ما تمرین می کند و آمادگی حضور را در زمانی که به او اجازه بدهند را دارد، از حضور او بسیار خوشحال هستیم چرا که ایشان ظرفیت تبدیل شدن به یک ملی پوش را دارد؛ یک مقدار زمان نیاز است که به فرم کامل برسد اما انگیزه و اراده بسیار دارد.


سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره بشار رسن نیز گفت:  بله ایشان آماده بازی هستند، درست است با ما تمرین کمی داشته اند و متاسفانه برای تیم ملی به عراق می رود، بازیکن آینده داری است و امیدواریم هرچه زودتر خواست ما از ایشان را به نمایش بگذارد.

سرمربی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر درباره بازی با سیاه جامگان گفت: از نظر برد، کنترل و موقعیت ما لایق برد در این بازی بودیم، اما داور در این بازی تاثیر خودش را گذاشت، گل آنها مردود بود و پنالتی که برای ما نگرفتند مستقیما روی نتیجه تاثیر گزار بود اما این هم بخشی از فوتبال است.

وی درباره عذرخواهی داور بازی از پرسپولیسی ها گفت: چه فایده ای دارد؟ ما دو امتیازمان را از دست داده ایم و آن عذرخواهی به درد ما نمی خورد.

ایوانکوویچ در ادامه درباره اعتقادش به سیستم چرخشی نیز گفت: من تنها به استانداردیزه شدن اعتقاد دارم، طبیعی است که تغییرات خواهند بود، بعضی بازیکنان نمی توانند به دلایل مختلف بازی کنند. فلسفه من این است که باید تیم را استانداردیز کرد و بازی کرد تا بهتر و بهتر شود، نیاز به تغییر آنچنانی نداریم چرا که هفته چهارم است و نه بازیکنان خسته شده اند و نه اشباع، شش روز هم برای استراحت وقت خواهند داشت.

سرمربی پرسپولیس درباره کامیابی نیا گفت: کمال همراه ما خواهد بود. اما باید بگوییم مسائلی که پیش آمد مشکلات داخلی است. او یک مشکل شخصی داشت و طبیعی است که گاهی عصبانیت به بازیکنان غالب شود اما من در کنفرانس خبری هم گفتم که او بازیکنی است که واقعاً حرفه‌ای است. او یک ماه قبل از اینکه پزشکان بگویند آماده تمرین شد. به خاطر میل و خواسته‌اش که می‌خواست زودتر شروع کند.