بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلعه‌‌نویی: فغانی به زیبا شدن دربی کمک کرد
جمعه, 27 مرداد 1396 ساعت 13:08
قلعه‌‌نویی: فغانی به زیبا شدن دربی کمک کرد
سرمربی تیم ذوب آهن اعتقاد دارد در بازی تیمش مقابل سپاهان عدالت فوتبال رعایت نشده است.

به گزارش "توپ 90"،  امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از شکست ذوب آهن مقابل سپاهان حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که در ادامه آمده است: 


دربی اصفهان همیشه تماشایی است


باید به تماشاگران اصفهانی تبریک بگویم. در شهرآوردهای زیادی به‌عنوان بازیکن و مربی حضور داشته‌ام، اما باید بگویم شهرآورد اصفهان همیشه تماشایی است.


روز خوب دروازه بان سپاهان بود


این سه امتیاز در اصفهان ماند و به کرانچار تبریک می‌گویم. زمانی که شما از موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف استفاده نمی‌کنید، گل می‌خورید. این یک قانون نانوشته است که اگر از موقعیت‌های خود استفاده نکنید، بازنده می‌شوید. ما می‌توانستیم در نیمه اول به گل برسیم، اما امروز یکی از روزهای خوب دروازه‌بان سپاهان بود. من به تماشاگران دو تیم به خاطر جو خوبی که در ورزشگاه ایجاد کرده بودند، تبریک می‌گویم. همچنین به مردم اصفهان بابت این فوتبال زیبا تبریک می‌گویم.


چند ایراد داریم که باید برطرف شود


تیمی که موقعیت گل ایجاد می‌کند مربی‌اش نباید خیلی دغدغه داشته باشد. ما در دو سه بازی گذشته موقعیت‌هایی داشتیم که حق‌مان کسب سه امتیاز کامل در آنها بود؛ البته چند نقطه ضعف داریم که شاید ایراد از من بوده که نتوانستم آنها را برطرف کنم. یکی از ایرادها نداشتن مهاجم هدف و دیگری دفاع چپ است. به هر حال امروز عدالت فوتبال رعایت نشد و توپ‌های ما که باید تبدیل به گل می‌شدند، وارد دروازه حریف نشدند. ضمن اینکه گلر سپاهان نیز روز خوبی داشت.


شاید گل اول سپاهان آفساید باشد


به فغانی تبریک می‌گویم که کمک کرد بازی زیبا و با سرعت خوبی انجام شود. شاید گلی که به ثمر رساندیم در موقعیت درستی بود و شاید گل آنها نیز در موقعیت آفساید به ثمر رسید. به هر حال اگر ایرادی است مربوط به من می‌شود و اینکه بازیکنانم برای داشتن یک عملکرد خوب تلاش می‌کنند، راضی‌کننده است.


بازیکن برزیلی، مهاجم خوبی است


بازیکن برزیلی، مهاجم خوبی است و زمان می‌برد تا به شرایط ایده‌آل برای حضور در میدان برسد. در پرتغال تیم‌های بزرگ از لیگ‌های مختلف بازیکن می‌گیرند، اما این قانون در کشور ما کارشناسی شده نیست. قانون در ایران این است که اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم او باید حتماً در لیگ دسته یک کشورش بازی کرده باشد که جذب هر کدام از آنها دو تا سه میلیون دلار هزینه برای ما خواهد داشت.