مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعتراض مدیران رئال به محرومیت رونالدو
پنجشنبه, 26 مرداد 1396 ساعت 16:11
اعتراض مدیران رئال به محرومیت رونالدو
هر چند که رئال با برتری 3-1 نوکمپ را ترک کرده بود ولی مدیران باشگاه از تصمیمات داور در آن دیدار ناراحت هستند و این نارضایتی را در مراسم شامی که با مسئولین فدراسیون اسپانیا پیش از دیدار شب گذشته تدارک دیده بودند، ابراز کردند.

به گزارش "توپ 90"، داور در آن بازی به اشتباه رونالدو را با کارت قرمز روبرو کرد که همین باعث واکنش تند رونالدو و هل دادن داور شد که در مجموع، ستاره پرتغالی با 5 جلسه محرومیت روبرو شد. رونالدو پیش از دیدار روز گذشته که از حضور در آن محروم بود، با انتشار پستی در اینستاگرامش، اعتراضش را نسبت به حکم ابلاغی اعلام کرد.

همچنین روز گذشته اعلام شد که احتمال جریمه شدن زیدان به خاطر انتقاداتی که علیه محرومیت رونالدو مطرح کرده نیز وجود دارد.

خوان لوئیس لارئا، رئیس اجرایی فدراسیون فوتبال اسپانیا یکی از حاضرین در مراسم شام شب گذشته بود و در کنار او، مدیران دیگر فدراسیون و مسئولین رئال حضور داشتند که آنها در مورد ناعادلانه بودن حکم رونالدو صحبت کردند و پیغام واضحی به فدراسیون رساندند. همچنین این صحبت مطرح شد که دی برگس، داور دیدار رفت، برای مدتی در برنابئو داوری نکند

فدراسیون و رئال مادرید مدتی بود که روابط تیره و تاری داشتند ولی رئالی ها تصمیم گرفتند میزبانی بازی بعدی تیم ملی اسپانیا مقابل ایتالیا در مقدماتی جام جهانی را قبول کنند تا کمی از حجم کدورت ها کاسته شود.