مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مظفری زاده: پنالتی پرسپولیس گرفته نشد
پنجشنبه, 26 مرداد 1396 ساعت 02:31
مظفری زاده: پنالتی پرسپولیس گرفته نشد
مظفری زاده در کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان، اخراج نشدن بازیکن سیاه جامگان، نگرفتن پنالتی به سود پرسپولیس و اعلام نکردن خطای هند بازیکن سیاه جامگان قبل از به ثمر رسیدن گل این تیم، از اشتباهات داور مسابقه دانست.

به گزارش "توپ 90"، سعید مظفری زاده حرکت خشن بازیکن سیاه جامگان روی وحید امیری در دقیقه 8 که شانسی برای بازی با توپ نداشت و می توانست باعث مصدومیت بازیکن پرسپولیس شود را مستحق دریافت کارت قرمز دانست.


وی به خبرنگار توپ 90 گفت: در دقیقه 25 مهدی طارمی در محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد که مدافع سیاه جامگان بدون خطا توپ او را زد. ضمن اینکه در دقیقه 30 پرسپولیس به یک گل رسید که کمک داور به درستی آفساید مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد.


مظفری زاده در مورد صحنه دقیقه 41 که علی علیپور در موقعیتی ایده آل درون محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد و با خطای مدافع سیاه جامگان سرنگون شد را پنالتی دانست. در حالیکه حمید حاج ملک در این صحنه زوایه دید مناسبی داشت، اما خطایی اعلام نکرد.


وی تصریح کرد: هر دو کارت زردی که داور بازی به بازیکنان خاطی سیاه جامگان داد به درستی بود. ضمن اینکه گل سیاه جامگان در حالی به ثمر رسید که در حرکت ابتدایی بازیکنان این تیم توپ وحید امیری را با دست زده و مرتکب خطای هند شدند که این صحنه هم از دید داور پنهان ماند.