بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تراکتورسازی و لزوم کسب اولین 3 امتیاز فصل
چهارشنبه, 25 مرداد 1396 ساعت 22:13
تراکتورسازی و لزوم کسب اولین 3 امتیاز فصل
تیم تراکتورسازی برای اینکه شرایط سخت‌تری پیدا نکند، باید مقابل نفت تهران به برتری برسد.

به گزارش "توپ 90"، سرخ‌پوشان تبریزی در 3 هفته ابتدایی لیگ هفدهم شکست خوردند تا کار برای شاگردان یحیی گل‌محمدی سخت‌تر از قبل شود. تراکتورسازی در شرایطی که قعرنشین لیگ برتر است مقابل نفت تهران قرار می‌گیرد و یحیی امید دارد با حضور پرشور هواداران اولین امتیاز فصل را به دست آورد.


تراکتور که به چنین رتبه‌ای در جدول لیگ برتر عادت ندارد، برای خروج از شرایط کنونی نیاز به پیروزی مقابل نفت دارد. تیمی که خیلی دیر شکل گرفته و شاگردان یحیی گل‌محمدی کسب 3 امتیاز اول مقابل این تیم را در خود می‌بینند. در صورتی که تراکتورسازی در این بازی نیز شکست بخورد، دیگر هیچ بهانه‌ای برای گل‌محمدی و شاگردانش نمی‌ماند. سرمربی تراکتورسازی این موضوع را خوب می‌داند حتی اگر بازی خوبی انجام دهد و باز هم نتیجه لازم را کسب نکند، تیمش وارد بحران می‌شود و این شرایط برای تراکتور با هواداران پرشور و البته شرایط سخت تیمی قابل تجمیع نیست.


از این رو تراکتوری‌ها تمام توان خود را فردا به کار خواهند گرفت تا یک بازی خوب مقابل نفت تهران انجام دهند و بتوانند اولین پیروزی فصل را از آن خود کنند. بی‌تردید در این صورت تراکتور می‌تواند شرایط خوبی را تجربه کند و با امیدواری بیشتری لیگ برتر را ادامه دهد.


دیدار تراکتورسازی و نفت تهران ساعت 19:45 فردا در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.