بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رد پیشنهاد بارسلونا برای جذب ستاره ناپولی
چهارشنبه, 25 مرداد 1396 ساعت 16:25
رد پیشنهاد بارسلونا برای جذب ستاره ناپولی
نشریه مترو مدعی شد که بارسلونا برای جذب لورنزو اینسینیه، ستاره ناپولی، پیشنهادی به این باشگاه ارائه کرده که البته این پیشنهاد با مخالفت باشگاه روبرو شده است.

به گزارش "توپ 90"، چلسی و لیورپول به دنبال جذب اینسینیه هستند ولی به نظر می‌رسد هنوز پیشنهادی به باشگاه ناپولی برای جذب او ارائه نکرده اند. ستاره ایتالیایی در فصل گذشته با زدن 18 گل عملکرد بسیار خوبی داشت و توجهات بسیاری را از باشگاه های بزرگ جذب خود کرده است.

بارسلونا یکی از مشتریانی بوده که به دنبال جذب او بوده است و پیشنهادی 54.5 میلیون پوندی نیز ارائه کرده ولی این پیشنهاد رد شده و بعید است که آنها باز هم تلاش خود برای جذب اینسینیه را ادامه دهند زیرا فیلیپه کوتینیو و عثمان دمبله در فهرست خرید آنها هستند تا جای خالی نیمار را در خط حمله بارسا پر کنند.

طبق ادعای مترو، این پیشنهاد بارسا و رد شدن آن توسط ناپولی، راه را برای لیورپول و چلسی باز کرده تا آنها بتوانند راحت تر ستاره ایتالیایی را جذب کنند. حال باید دید در صورت جدایی کوتینیو، یورگن کلوپ اینسینیه را به عنوان جانشین او مدنظر خواهد داشت یا سراغ گزینه های دیگری مثل درکسلر خواهد رفت.