بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس - سیاه جامگان؛ بازی شوتزن‌ها!
چهارشنبه, 25 مرداد 1396 ساعت 00:01
پرسپولیس - سیاه جامگان؛ بازی شوتزن‌ها!
پرسپولیس و سیاه جامگان تیم هایی هستند که در شوتزنی مهارت ویژه ای دارند.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان تهران و مشکی پوشان خراسان فردا در حالی به مصاف هم خواهند رفت که بازیکنان شوتزن زیادی در اختیار دارند و اگر فردا هم مثل بازی های قبل باشند، شوت های دیدنی زیادی را در ورزشگاه آزادی خواهیم دید.

این دو تیم روی هم 12 گل در سه هفته ابتدایی زده اند و جزو تیم های هجومی لیگ هفدهم محسوب می شوند. شاگردان میثاقیان 2 بار توپ را با شوت از راه دور وارد دروازه حریف کرده اند و بارها و بارها هم دروازه رقبا را با شوت تهدید کرده اند. بازیکنانی مثل حسین بادامکی، روح الله سیف اللهی و کیوان امرایی بازیکنان شوتزن تیم سیاه جامگان محسوب می شوند. سیف اللهی که سابقه بازی در پرسپولیس را نیز دارد، در آخرین دیدار فصل گذشته با ضربه از راه دور دروازه پرسپولیس و رادوشویچ را باز کرده بود.


اما از طرف دیگر نگاهی به گل خورده تیم مشهدی نیز نشان می دهد آن ها اصطلاحا شوت خور خوبی نیز هستند! نیمی از گل های سیاه جامگان از روی شوت بوده که یکی توسط عطایای ذوب آهن و دیگری با شوت فرشاد جانفزا از فولاد وارد دروازه عبدالله ناصری شده است.

در تیم برانکو هم شوتزن های زیادی حضور دارند. گادوین منشا که در دیدار مقابل تراکتور دروازه رقیب را باز کرد، مهدی طارمی که در بازی با نفت از پشت محوطه جریمه گلزنی کرد، محسن مسلمانی که در بازی سوپرکاپ اینچنین گلزنی کرد و دیگر بازیکنان که هر یک کم و بیش دستی بر این مهارت دارند.

سرخپوشان این فصل یک گل خورده اند که روی اشتباه مدافع این تیم بود اما بیرانوند هم فصل پیش ثابت کرده شوتگیر قهاری نیست. فرشید اسماعیلی و رحیم زهیوی دو بازیکنی بودند که فصل پیش با شوت و از راه دور دروازه بیرانوند را فرو ریخته بودند.