مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزی که مسی از محرومیت مشابه رونالدو گریخت(عکس)
سه شنبه, 24 مرداد 1396 ساعت 13:52
روزی که مسی از محرومیت مشابه رونالدو گریخت(عکس)
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال به خاطر هل دادن داور، 5 جلسه از همراهی تیمش محروم شد و این در حالیست که مسی در فصل 09-2008، اقدام مشابهی انجام داد ولی هیچ محرومیتی گریبان گیرش نشد.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو در دیدار ال کلاسیکو به عنوان یار جانشین به میدان آمد و موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و به خاطر درآوردن پیراهنش کارت زرد گرفت. دقایقی بعد داور به خاطر تمارض به او کارت زرد دوم را داد و اخراجش کرد، هر چند که کارت زرد دوم او بیش از حد سختگیرانه بود. رونالدو چون از اخراج به شدت عصبانی شد و داور را هل داد که همین اقدام او 5 جلسه محرومیت برایش به همراه داشت.

با این حال لیونل مسی، ستاره بارسلونا در فصل 09-2008 اقدامی مشابه کرد ولی کمیته انضباطی فدراسیون اسپانیا، محرومیتی برای ستاره بارسلونا در نظر نگرفت. در آن بازی، اودیانو ماینکو داور بازی بود که لیونل مسی به خاطر تصمیمی که داور اخذ کرده بود، به شدت عصبانی شد و او را هل داد. البته داور مسابقه، هل دادن مسی را در گزارش آخر بازی اش ننوشته بود که همین موضوع در نهایت باعث شد تا مسی از محرومیت بگریزد. در مورد رونالدو، داور در گزارش خود، هل دادن را قید کرده بود که کمیته انضباطی نیز بر اساس گزارش او، رونالدو را 5 جلسه محروم کرد.