بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ یک؛ بندرنشینان ماهشهری صدرنشین لیگ یک
دوشنبه, 23 مرداد 1396 ساعت 22:31
لیگ یک؛ بندرنشینان ماهشهری صدرنشین لیگ یک
تیم شهرداری ماهشهر با برتری ٤ -٢ برابر شهرداری تبریز، صدرنشین جدول باقی ماند.

به گزارش "توپ 90"، شهرداری ماهشهر که در هفته اول موفق شده بود تا راه آهن ١٠ نفره را با نتیجه ٤-٠ شکست دهد، در اولین دیدار خانگی به مصاف شهرداری تبریز رفت.

تیم تبریزی در دقیقه ٢٩ روی کرنر از سمت چپ و شلوغی محوطه جریمه توسط امیر طهمورثی به گل رسید تا زنگ خطر برای شاگردان موسوی به صدا در بیاید.


در دقیقه ٤٤ و زمانیکه همه منتظر سوت پایان نیمه اول بودند، سانتر محمد سواری از سمت راست را فرشید پاداش با ضربه سر به گل تبدیل کرد تا بازی در نیمه اول با تساوی به پایان برسد، پاداش با این گل تعداد گلهایش را به عدد٤ رساند و صدرنشین جدول گلزنان لیگ یک باقی ماند.


در نیمه دوم این بازیکنان تیم میزبان بودند که بازی را هجومی شروع کردند، ضربه آزاد زمینی حسین مالکی درون شش قدم توسط سروش سعیدی به گل تبدیل شد، سعیدی که به تازگی از فولاد جدا شده در اولین بازی تیم جدیدش موفق به گل زنی شد.


تیم تبریزی در ادامه رو به حمله همه جانبه آورد و چندین بار وحید محمدخانی دروازه تیمش را نجات داد تا در دقیقه ٥٩ محمد سواری گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه و روی کرنر ماهشهری ها از سمت چپ خیرالله ویسی که به تازگی وارد زمین شده بود گل چهارم را در دقیقه ٦٧ زد تا آب سردی روی تیم شهرداری تبریز ریخته شود.


شهرداری تبریز در نهایت به یک پنالتی دست یافت که علی محمدی آن را به گل تبدیل کرد تا بازی با نتیجه ٤-٢ به پایان برسد و شاگردان موسوی با ٦ امتیاز و تفاضل +٦صدرنشین لیگ شود.